Свято дошкілля

Опубліковано .


Своє професійне свято вчора відзначали працівники дошкільних навчальних закладів району. Привітати їх прийшли перші керівники району, міський голова, заступник начальника відділу освіти та депутати облради. Багатьом працівникам дошкільних закладів від РДА та райради було вручено грамоти. І заслужено, адже потрібно оцінити їхній вклад у виховання дітей, формування їх, як особистостей та турботу про підростаюче покоління.
Міський голова відмітив педагогів іршавських дитсадків не лише за виховання дошкільнят, а й за те, що не раз вони власними силами проводять ремонт та тримають у належному стані садочки. Також мер подякував Павлу Балозі за фінансову підтримку дитсадків міста, наданy у квітні цього року, та висловив вдячність йому, Віктору Балозі, голові облради Івану Балозі, Максиму Хохлову та всім обласним депутатам за 300 тисяч гривень, які виділено для заміни вікон і дверей у дошкільних начальних закладах № 1 і №2 (до речі, перші 100 тисяч вже поступили).
Протягом концерту в сіх гостей радували своїми талантами вихованці міських садочків, а також малята із садків Білок, Великого Раківця, Горбка, Сільця, Ільниці, Нижнього Болотного. В якості подарунків вихователям, медсестрам, кухарям, техпрацівникам діти представляли вокальні та хореографічні номери.
Загалом свято вдалося на славу. Напевно кожен, хто вийшов із цього залу був переповнений лиш позитивними емоціями та душевним теплом, бо всі ті дитячі щирі посмішки та оченята, сповнені радості та добра, не можуть залишити байдужим нікого.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # Йсе Я! 24.10.2012, 18:46
По******і піаряться на дітках ) Як можна бути такими? Чому Б***** на день учителя незапросили д****и? Бояться, бо так правильно сказати як він, і зробити..., Они незнавуть!!!
Відповісти