У місті продовжується реконструкція вуличного освітлення

Опубліковано .

     Містяни неодноразово нарікали на погане освітлення вулиць, адже це беззаперечно важливий фактор для нормального функціонування міста.
   Зважаючи на зауваження депутатів міськради, жителів міста до реконструкції підійшли відповідально, вивчивши попередньо досвід міст сусідів. Після цього у Іршаві провели експеримент з встановленням світильників різної потужності та тону світла.  Шляхом візуального спостереження та врахування ціни і якості освітлення було обрано світильники потужністю 50 Вт і вартістю 750 грн. (в тому числі ПДВ). 
    На цьому тижні було замінено перші світильники на нові по вул.Білецька. Мешканці центральної вулиці в більшості задоволені, адже якісного освітлення там давно не було. Також, як ми попередньо інформували, частково відремонтовано освітлення по вул. Фединця.
    Планується також реконструкція вуличного освітлення по вул. Гагаріна, Шевченка, Федорова, Набережна (Поштова) та завершити вулицю Білецьку, провести освітлення до Свято-Василівського храму на Набережній, провести модернізацію освітлення в с.Лоза і с.Собатино.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити