У четвер відбулось засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради

Опубліковано .

    На ньому як завжди розглядались питання життєдіяльності міста. Одним з актуальних та болючих питань стало підняття тарифів для населення - квартирна плата та плата за утримання будинку та прибудинкової території житлових будинків комунальним підприємством "Тепло Місто". Після дискусій, заслуховування всіх сторін, враховуючи пропозиції жителів міста, при проведенні громадських обговорень, дійшли до висновку, що піднімуть тариф за один метр квадратний до 1.22 грн. замість запропонованих 2.25 грн., без врахування вартості вивезення ТПВ.
    Розглянули також питання пільг для відвідування дитиною ДНЗ, присвоєння поштових адрес, дозволів на торгівлю та продовження дозволів на здійснення підприємницької діяльності. 
    Серед проектів, які затвердив і виніс на громадське обговорення виконком - "Про встановлення тарифів за послуги з вивезення твердих побутових відходів". Передбачається, що мешканці будуть укладати договір з комунальним підприємством самостійно. 
   Також виконком дав дозвіл на встановлення пам'ятної дошки на фасаді Іршавської гімназії покійній нині директорці Гелетей Олесі Іванівній.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити