У Іршаві на сотню сакур стало більше

Опубліковано .

     За традицією напередодні Великодня у Іршаві проводять толоку - висаджують дерева та кущі, прибирають вулиці, площі, сквери та парк .
    На наступному тижні буде проведено загальноміську толоку, але до роботи приступили уже сьогодні, а однією з родзинок стало висадження сакур. 

    У п'ятницю у місті висаджено 115 сакур. Сотню Іршава отримала в подарунок від Народного депутата України Віктора Балоги, а ще 15 японських вишень місто купило за власний кошт. Сакури від нардепа традиційно місто отримує не вперше.

      

      Станом на сьогодні їх у місті висаджено понад 800. Молоді деревцята було висаджено на місті тих, де дерева з різних причин були пошкоджені та вздовж вулиць Гагаріна, Федорова, Білецька та Шевченка. Висаджували дерева представники міськради та позашкілля, комунальних служб міста та актив політичної партії "Єдиний Центр".
      Нагадаємо, нещодавно КП "Тепло Місто" здійснило обрізання крон сакур, які за 5 років значно розрослися. Незабаром почнеться цвітіння, а Іршава порине у ніжний рожевий цвіт.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити