Іршаву прикрасили Великодніми писанками

Опубліковано .

   Сьогодні на центральній площі міста вшосте відбувся великодній фестиваль "Котися, писанко", у якому прийняли участь вихованці Іршавського міського та районного центрів позашкільної освіти, районного будинку культури, загальноосвітніх шкіл, шкіл мистецтв та дошкільних навчальних закладів.
    На центральній площі встановили великоднє коване дерево, виготовлене кузнею "БК", вироби з попередніх років, головну писанку міста та святкову фотозону. Сотні дітей представили без перебільшення понад тисячу писанок, виконаних у різному стилі, демонстрували майстер-класи з писанкарства та пропонували всім охочим придбати свої витвори.

    Для присутніх на площі виступали вихованці вокально-театрального гуртка (керівник Тетяна Панющик) Іршавського центру позашкільної освіти та учасниця зразкового фольклорного ансамблю "Кирниченька".
   Учасників свята вітали настоятель Свято-Іллінського храму, керівники міста та району. Вони побажали щасливих великодніх свят, успіхів та божого благословення.
   Родзинкою цьогорічного свята став флеш моб, у якому прийняли участь понад 650 діток з міста Іршава та села Лоза. Всі вони  прикрасили дерева на центральній площі міста писанками зробленими власними руками.
   Як і кожного року всі учасники майстер класів з писанкарства та всі вихованці дитячих садочків Іршавської ОТГ отримали солодкі подарунки від нашого нардепа Павла Балоги.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити