І знову про центральні дороги

Опубліковано .

   На цьому тижні в міськвиконком неодноразово надходили скарги і пропозиції щодо ямкового ремонту центральних доріг міста. Днями у міськраді відбулась нарада, на якій вирішували, що робити з аварійними шляхами  у місті. Стан, в якому вони знаходяться зараз - жахливий.
    Дороги з 1 січня належать Закарпатській ОДА, якій  заплановано  на їх утримання і ремонт з державного бюджету майже 300 млн. грн. На жаль Іршаві з цього «пирога» не виділили ні копійки, хоча зруйнували ці дороги далеко не тільки жителі міста.
   Іршава як могла, так справлялась з вибоїнами на дорогах, використовуючи як холодний асфальт, так і щебеневу суміш. Такі маніпуляції тимчасово рятували, але погодні умови та насичений трафік автотранспорту через місто знову повертав нас у точку відправлення. 

   На початку лютого Іршавська районна державна адміністрація замовила виготовлення проектно-кошторисної документації для ремонту доріг. Як ми вже писали, з початку обговорювався проект з включенням в нього і доріг Іршави, та з часом план зазнав змін. Як результат проект виготовляють виключно від знаку «Іршава» і в напрямку Ільниці, а домовленість про включення в нього центральних доріг міста зникла. Іршаву залишили сам на сам з проблемами центральних доріг.
    Місто відповідно замовило проектну документацію на капремонт бруківкою ділянок від мосту до залізничного переїзду та готелю «Іршава», яка може бути виготовлена до червня цього року. А хоча б на аварійний поточний ремонт громада очікувала кошти з області.
Однак 20 лютого з’явилось розпорядження голови Іршавської РДА №73 "Про передачу районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які проходять територією Іршавської ОТГ у межах населених пунктів Іршавської ОТГ", та було надіслано до міськради акти на підпис про їх отримання.
   Таким чином місту не залишають виходу, як власним коштом робити дороги, хоча субвенцію область на їх частковий ремонт отримає. У міськраді було прийнято рішення вишукувати фінансові ресурси для аварійного поточного ремонту вулиць Гагаріна, Білецька, Федорова, Шевченка і у середу вже розпочали ямковий ремонт від центрального мосту в напрямку Сільця.
   Також було вирішено  направити листа голові Закарпатської ОДА з проханням виділити кошти для ремонту та утримання доріг у м. Іршава, с. Лоза та с. Собатин пропорційно до виділеної обласному бюджету субвенції з державного бюджету для реконструкції, утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити