Вже традиційні подарунки до Великодня

Опубліковано .

   У неділю віряни західного обряду святкуватимуть величне весняне свято Воскресіння Господнього - Великдень.
   Для того, аби жодна родина не залишилась без уваги і головного атрибуту свята - паски, у міськраді було організовано та вручено малозабезпеченим та багатодітним родинам, учасникам АТО, соціально незахищеним верствам населення, ветеранам продуктові набори та паски від Народного депутата України Павла Балоги. Було вручено близько 400 пасочок та більше 140 продуктових наборів.

    Всіх присутніх привітали голова райради та голова міста, а також настоятель Свято-Іллінського православного храму отець Михаіл. 
    Творче вітання для всіх підготували вихованці вокально-театрального гуртка (кер. Тетяна Панющик) Іршавського міського центру позашкільної освіти. Кожен хто отримав подарунок щиро дякував за турботу та увагу.
   В очікуванні цього величного свята ми щиро вітаємо всіх зі Світлим Христовим Воскресінням. Нехай воно наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити