Весняні приготування в ОТГ

Опубліковано .

    Перед Великоднем кожен господар приводить до порядку свою будівлю та подвір’я. Жителі міста проводять генеральне прибирання у будинках та наводять лад на прилеглих територіях. ОТГ не виняток - проводилась певна робота по саночистці,  щоб зустріти свята в охайному і прибраному місті та селах.
      Цьогорічна  погода посприяла у роботі комунальної служби. Підприємство «Тепло Місто» провело обрізку дерев, розчистку канав, досить непогано попрацювали на відрізку вздовж вузькоколійки, від автостанції до ЗОШ №1 та русел річок Іршавка та Синявка.
  Було розчищено та приведено до ладу площу біля пам'ятника Воїнам-визволителям та парковку біля стоматологічної поліклініки, здійснено обрізку крон сакур, які на цьому тижні діти рясно прибрали у писанкове вбрання.

  Також, комунальники виконали довгоочікувану реконструкцію та посадку клумби на "п'ятачку". На інших підприємці теж висадили квіти.
    Минулого тижня було замінено світильники на нові по вул. Білецька, частково відремонтовано освітлення по вул. Фединця.
  Завдяки начальнику Іршавського РЕМ Киніву Василю та колишньому члену виконкому Чийпешу Олександру проведено освітлення до Свято-Василівського храму на Набережній.
  Останні декілька днів у міському парку активно прибирали, обрізали кущі та зрізали сухі гілки, зокрема і на ділянці де буде незабаром встановлено сучасну площадку для велоспорту.
  У середу частково здійснено ямковий ремонт по вул. Шевченка, від центрального мосту і до супермаркету «Барва».
  На жаль  не все заплановане до Великодніх свят вдалося зробити. Зокрема не було замінено вуличне освітлення на центральних вулицях міста та у с. Лоза, не зроблено асфальтобетоном ямковий ремонт  на центральних вулицях міста та деякі інші роботи, але все сподіваємося проведено в найближчий час.
  Як бачимо багато чого ще потрібно зробити і зусилля міськвиконкому спільно з жителями міста спрямовані на те, що б ми зустріли як Великдень так і всі інші свята у чистому та зручному для життя місті.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити