На реалізацію Указу Президента

Опубліковано .

2018 рік Указом президента України в нашій країні оголошено роком реалізації просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО".

    Розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 04.04.2018року №200 затверджено План заходів на 2018 рік щодо реалізації в області правопросвітницького проекту «Я маю право».  

 В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.
Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.
"Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права. Не знаєш, як вирішити спір? Забирають бізнес? Відбирають майно? Вимагають хабара за іспит чи навчання? Як оформити договір оренди землі? Як оформити виплату субсидій? Не сплачуєш аліменти?", - йдеться у повідомленні.
Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).
Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua/ або за номером телефону 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).
Також можна звернутися до Іршавського бюро правової допомоги  Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги який знаходиться за адресою: м. Іршава, пл.Народна, 1, тел.: 03144-2-32-80, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити