Чергова сесія міської ради

Опубліковано .

   10 квітня 2018 року відбулась Х сесія депутатів VIII скликання Іршавської міської ради. Депутати як завжди розглядали питання життєдіяльності та функціонування ОТГ, зокрема бюджетні та земельні питання, затвердження їх змін та розглядали запити що надійшли до міськради у міжсесійний період. Всі пункти порядку денного були попередньо обговорені на відповідних комісіях, а окремі питання, які вносились безпосередньо на сесії проходили процедуру голосування. 
   ОТГ здійснила наступний крок, пов'язаний з позашкільним навчанням - ухвалили рішення про утворення Іршавської міської дитячо-юнацької спортивної школи та прийняли у комунальну власність будівлі та споруди Іршавської районної станції юних техніків Іршавської районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, міста району.

   

   Затвердили також обранці дві бюджеті програми, зокрема "Програма фінансування розвитку міської інфраструктури для занять молоддю міста велоспортом, воркаутом, тощо" та "Програму оздоровлення і відпочинку дітей та молоді Іршавської ОТГ на 2018-2021 роки". У відповідності до цих програм затверджено виділення коштів для придбання спортивних споруд для заняття велоспортом та вуличним воркаутом у сумі 140 тис. грн.  та для оздоровлення дітей на 2018 рік  у сумі 60 тис. грн.
   Також були затверджені зміни до бюджету, щодо фінансування робіт у сумі 700 тис. грн. А саме: для поточних робіт у міському парку, прибудинкової території по вул. Шевченка 54, 56, сквері біля ЗОШ № 1, поточного ремонту водопроводу по вул Тітова тощо.  
   Депутатами було прийнято рішення про виділення коштів для первинної медицини Іршавської ОТГ у сумі 225 тис. 200 грн. Зокрема на закупку п’яти сумок-укладок сімейного лікаря для надання першої медичної допомоги, ото-офтальмоскопів, апаратів для вимірювання артеріального тиску,  глюкометрів, тонометрів, ростомірів, стетофонендоскопів та для ремонту приміщень АЗПСМ м. Іршава, сіл Лоза та Собатино. Також було виділено 30 тис. грн відділу охорони здоров’я для придбання інсуліну мешканцям Іршавської ОТГ та 15 тис. грн. хірургічному відділенні районної лікарні для оплати робіт по ремонту операційної та придбання матеріалів.
   Депутати погодили проект щодо облаштування стоянки для автомобілів  біля райсуду згідно зі зверненням Державної Судової Адміністрації. Проект розроблено відповідно зауважень обранців: облаштування паркувальної зони на землях загального користування, без права обмеження доступу до стоянки для жителів міста та без зміни цільового призначення землі. У зв’язку із запланованим на 2018 рік капітальним ремонтом асфальтобетоном вулиці Поштова дана стоянка значно прикрасить місто та додасть зручності у паркуванні, як для містян так і для гостей.
   На сесії також було розглянуто багато земельних питань, які здебільшого стосувалися технічної документації на земельні ділянки громадян. Попередньо всі питання розглянула профільна комісія і прийняла відповідні рішення, які були підтримані депутатами. З метою наповнення міського бюджету депутатами було прийнято рішення виставити на продаж через аукціон земельні ділянки біля Іршавського заводу  продовольчих товарів (Винзавод) та по вул. Федорова біля ТОВ Фактор-Тойс.
   Також депутати підтримали звернення до депутатів Іршавської районної ради, яке стосується співфінансування Іршавської  дитячої школи мистецтв відповідно до  кількості дітей з району та ОТГ.
   На завершення обранці розглянули запити депутатів міськради Віктора Товстого та Віталія Собка. Віктор Товстий запропонував зміни щодо функціонування офіційного сайту Іршавської міської ради, провести практично повну зміну його наповнення. Депутати цей запит не підтримали. Депутатський запит Віталія Собка про включення питання стосовно освітлення міського стадіону до плану соціально-економічного розвитку міста - підтримано.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити