Іршавська ОТГ – вболіває за обслуговування та матеріальний стан медичних закладів громади

Опубліковано .

     У зв’язку з хронічним недофінансуванням медичної галузі району, а саме медичних закладів первинного рівня, де  проводиться 80% медичного супроводу, загальної диспансеризації населення прикріпленого до медичних закладів, імунопрофілактика дитячого населення з першого тижня життя, забезпечення паліативних хворих постійним доглядом та медикаментозною допомогою (знеболення опіоїдними лікарськими засобами) депутатським корпусом ОТГ було проведено виїзну комісії по медичним закладам Іршавської  ОТГ в результаті якої  було вивчено першочергові проблемні питання закладів по матеріальному забезпеченню та їх облаштуванню.  Дане питання було одноголосно прийнято на спільних профільних комісіях та погоджено з головою ОТГ про вирішення  покращення матеріально-технічної бази медичних закладів Іршавської ОТГ, де розписано, на що скерувати виділені кошти.
   Х сесією  VІІІ скликання Іршавської ОТГ від 10.04.2018 року були виділені кошти Комунальному закладу «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги » для АЗП-СМ м.Іршава, а саме: 50 тис. грн. для внутрішнього ремонту приміщень; 50 тис.грн. для придбання твердого інвентарю; 8 тис. грн. – на сантехніку; та на медичне обладнання: ваги дитячі електронні, ростомір для новонароджених, тонометри, холодильник для зберігання вакцин, смужки для глюкометра, отоофтальмоскопи, 2 сумки сімейного лікаря і всього на суму 38,8 тис.грн.
   Для АЗП-СМ с.Лоза :  поточний ремонт – 12 тис.грн.; придбання метеріалів для утеплення стелі – 8 тис.грн.; будівельні матеріали для ремонту приміщень – 10 тис. грн.; медичне обладнання: смужки для глюкометра, тонометр, сумка сімейного лікаря, кардіограф трьохканальний і всього на суму – 31,8 тис.грн.
   Для АЗП-СМ с.Собатин: придбання конвектора – 2 тис.грн; будівельні матеріали для ремонту – 14 тис. грн.; медичне обладнання: смужки для глюкометра, тонометр, сумка сімейного лікаря, холодильник для зберігання вакцин і всього на суму: 14,6 тис.грн.
   Також, відділу охорони здоров’я були скеровані кошти для хірургічного відділення комунального закладу «Іршавська районна лікарня» 15 тис.грн. для придбання будівельних матеріалів та 30 тис.грн. для хворих на цукровий діабет на придбання інсулінів жителям ОТГ.
   Хочу подякувати всім депутатам Іршавської ОТГ за порозуміння, адже разом ми робимо велику справу для наших виборців! Маю надію, що і надалі жителі нашої ОТГ відчують значне покращення в матеріальному  облаштуванні, медикаментозному і медичному супрводі у медичних закладах первинного рівня та районної лікарні.
    Будьте всі здорові і чекаємо Вас для підписання декларацій з сімейними лікарями нашого району!
 
     Депутат Іршавської ОТГ  О. І. Булеза

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити