У сквері біля ЗОШ №1 та на прибудинковій території по вул. Шевченка (54,56) укладають бруківку

Опубліковано .

   У місті розпочалися активні роботи що стосуються виконання плану соціально-економічного розвитку Іршавської ОТГ. Одним з важливих питань, які турбують містян - дороги та тротуари.    Що стосується доріг, то міська рада робить все можливе, аби чимскоріше приступити до ремонту центральної частини міста, а по вул. Білецька виконати перекладання бруківки по-новому, та відремонтувати тротуари, сквери і прибудинкові території міста.
   Ще минулого депутатського скликання неодноразово обговорювалась реконструкція доріжок у скверу біля ЗОШ №1. Дані роботи на цей рік включено до плану благоустрою. Минулого тижня підрядник розпочав роботи, загалом буде вимощено майже 300 м.кв. бруківки. Не очікуючи завершення перекладання бруківки у сквері, розпочалися масштабні роботи  у  дворі по вул. Шевченка (54,56). Попередньо було проведено зустрічі з мешканцями та узгоджено варіанти розміщення доріжок та укладання на них бруківки.

 

   Нагадаємо, що в минулому році бруківкою було викладено ряд тротуарів по місту (по вул Б. Хмельницького та Фединця). А вже цього року виконано роботи біля центральної площі міста (викладено бруківкою перехід біля дитячої площадки). Адже підхід до площі зі сторони Іршавського районного будинку культури у дощову погоду був майже не можливий.
   Міська рада звертається до мешканців міста з проханням подбати про дитячі майданчики та надвірні споруди. Зокрема самостійно або за допомогою комунальної служби міста спільно здійснити фарбування надвірних споруд. За фарбою можете звертатись до заступника Іршавського міського голови Олександра Куртинця - 097 857 51 32.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити