На вулицях Іршави посадили більше сотні сакур

Опубліковано .


Уже навесні при в’їзді в Іршаву око гостей та містян милуватиме сакурова алея. 120 молодих дерев японської вишні місту подарував Віктор Балога. Разом із міністром участь у посадці взяв депутат облради Павло Балога. Цей захід приурочено до 68-ої річниці з дня визволення України та міста Іршави від німецько-фашистських загарбників. Отож осіннього ранку о 10:00 біля пам’ятника чорнобильцям зібралися працівники, депутати, члени виконкому і міський голова, депутати райради громадськість та працівники міських комунальних служб. Тут зустріли міністра МНС і взялися за роботу. Протягом години всі молоді дерева зайняли своє місце. Загалом, більшість сакур посаджено по вулиці Шевченка.
Як вести догляд за саджанцями розказав Віктор Іванович. Він також відмітив, що це вже не акція, а системна і планомірна робота щороку навесні та восени. ЇЇ мета показати людям, які приїздять сюди, що таке Іршава, Мукачево, Хуст і вцілому Закарпаття. Та продовжив: “Разом із міським головою, поки будемо живі-здорові, посадимо в Іршаві сакури в усі сторони так, щоб іршавці відчували, що їхнє місто найкрасивіше на Закарпатті”.
Працівники комунального кажуть, що подібна робота, хоч іноді й важка – треба ями копати, але поряд із цим – найприємніша, адже розумієш, що посадивши дерево, залишаєш за собою слід на землі, та й красивішого ніж сакури навесні, мабуть, не знайдеш. Це дійсно так, тим паче, що із сьогоднішньою толокою Іршава має вже майже 300 дерев японської вишні. Тому сакуровий цвіт огорне всі центральні вулиці міста.
Тож нехай кожне деревце, посаджене у цей день, стане символом процвітання, краси і добробуту рідної Іршави, а також спомином про тих, хто загинув заради нашого майбутнього.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити