Сумна звістка

Опубліковано .

Сьогодні у Мукачівському військовому госпіталі пішов із життя Парада Василь Михайлович, начальник районного центру зайнятості.
Василь Михайлович багато років пропрацював на РЕМЗі, у райвиконкомі, з початку 90-их років очолив центр зайнятості, був членом виконкому міської ради багатьох скликань.
Чуйна і справедлива людина, прекрасний спеціаліст. Багато уваги приділяв проблемам людей та намагався допомогти із їх вирішенням. З часу керівництва центром зайнятості зробив величезний вклад у створення робочих місць у районі. Завжди працював для покращення життя та добробуту іршавчан. Таким Василя Михайловича запам’ятали друзі та знайомі.
Депутатський корпус, міськвиконком та громадськість міста сумують та висловлюють щирі співчуття родині з приводу втрати чоловіка, батька й дідуся.
Нехай земля йому буде пухом.
Вічная пам'ять та упокій душі.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити