Вибір іршавчан 2012

Опубліковано .

Завершився час передвиборчих перегонів і у неділю, 28 жовтня, громадяни прийшли на дільниці для здійснення свого волевиявлення. Цього дня увечері після закриття дільниць розпочався підрахунок голосів, який триває і досі. Станом на 14:00 годину, 31.10.2012, в межах одномандатних виборчих округів Центральною виборчою комісією опрацьовано 98.03% протоколів.
Щодо Іршавщини, то результати були відомі ще вчора. Нагадаємо, що на виборах до Верховної Ради Іршавський район поділений між трьома округами - № 69, 71, 72. На сьогодні ЦВК опрацьовано 100% протоколів по одномандатному виборчому округу №69 (м. Мукачеве, частина Мукачівського, Берегівського, Іршавського районів). Тут депутатський мандат здобув Віктор Балога.
По виборчому округу №71 (м.Іршава, частина Іршавського, Хустського, Тячівського районів) Центрвиборчкомом також опрацьовано 100% протоколів. Перемогу взяв Павло Балога.
На 72 виборчому окрузі (м. Берегове, Виноградівський район, частина Берегівського та Іршавського районів) переміг Іван Бушко.
Результати за партійними списками: першою у Іршавському районі є політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", друга – Партія регіонів, третя – УДАР, четверта – «Свобода», п’ята – КПУ.
Всього у районі було створено 61 виборчу дільницю, 4 з них в Іршаві. Слід відмітити, що явка виборців досить низька, однією із причин можливо стали погані погодні умови. Що стосується активності іршавчан, то на цих виборах загальний відсоток у районі становить 45%, а в місті – 47,53%.
Загалом вибори пройшли спокійно, зауважують голови дільничних комісій. Правоохоронці також стверджують, що протягом дня голосування до них не надійшло жодного звернення про правопорушення на міських дільницях. У цілому з району зареєстровано одне таке повідомлення.
Опрацювання протоколів у Центрвиборчкомі добігає кінця. Нам залишається дочекатися остаточних результатів та сподіватися, що всі ми зробили правильний вибір.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити