Відсвяткували соцпрацівники

Опубліковано .


Сьогодні в Іршавському будинку дитячої творчості лунало багато привітань. Всі вони на адресу працівників соціальної сфери. Адже сьогодні, для благополуччя та допомоги жителям району, в тісній співпраці трудяться: співробітники управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, центру зайнятості, фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу служби у справах неповнолітніх, територіального центру соціального обслуговування. Слова подяки адресували соцпрацівникам заступник голови РДА Іван Мошкола, заступник голови райради Петро Добромільський, міський голова, начальник відділу культури і туризму РДА Оксана Сідор, керівники соціальних служб.
Основною метою роботи спеціалістів соціальної сфери є допомога людям. Адже не раз доводиться вислуховувати чиєсь горе, і не раз, мимоволі, через власне серце треба пропустити відлуння чужої біди. А поряд, в іншому відділі, фахівціям треба забезпечити розрахунок субсидій, провести роз’яснювальну роботу тощо.
Отож сьогодні працівників соціальних служб відмітили за копітку працю, професіоналізм та чуйність. Зокрема, подякою міської ради відзначено Ольгу Хилу, Марію Поляк та Маріанну Мателешко.
Загалом хочеться побажати всім міцного здоров’я, добробуту та щастя у домівках, сили і натхнення творити добро на благо іршавчан.
У додаток до всіх вітальних слів, свої пісенні дарунки піднесли Олеся Мейсарош, Іннеса Спасюк, Ірина Трикут та Ярослава Удут.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити