В Іршаві вже освітлено більшість вулиць. Такого нововведення потребує і решта

Опубліковано .


Вже неодноразово повідомлялося про те, що в місті проведено реконструкцію системи вуличного освітлення. Вона включала в себе заміну або відновлення електроопор, світильників та ламп. Протягом певного періоду у місті відремонтували мережу вуличного освітлення та проклали її на тих вулицях, де світла не було взагалі. А саме: по вулицях Залізничній, Спортивній, Зарічній та Конституції. Реконструкція супроводжувалася встановленням близько 200 нових світильників. А також заміною старих ламп (у кількості 400 штук) на нові, значно економніші. Ще одним інноваційним кроком під час виконання цих робіт стало встановлення двотарифних лічильників. У сукупності це дало значний (50%) економічний ефект і економію електроенергії та бюджетних коштів.
До слова, лінія освітлення була прокладена і на обидва міські цвинтарі.
Отримавши хороший результат, «зупинятися на перепочинок» не варто, бо у місті ще вдосталь проблем із освітленням. У деяких житлових масивах залишилося чимало старих аварійних стовпів (по вулицях Суворова, Севастьянова, Беляєва, Терешкової). Та це ще нічого (тут хоч на аварійних дерев’яних, та все ж є освітлення), порівняно із тим, що в Іршаві залишаються вулиці, де світла не має взагалі. Одними із найтемніших є вулиця Пушкіна та район новобудов в урочищі Летище.
Саме ці проблеми вчора обговорили міський голова разом із начальником Іршавського РЕМу Василем Кинівом та начальником КП «Тепло-Місто» Володимиром Пишним.
Чи не єдиним об’єктивним висновком є необхідність спільних і скоординованих дій працівників райелектромереж та комунальників. Бо ж перші, стверджуючи, що мережа зовнішнього вуличного освітлення не на їхньому балансі, під час ремонтних робіт показують відповідне ставлення, просто оминаючи проблемні точки. А комунальникам – то їх не попередили, то грошей не вистачає, то не мають матеріалів, а то й, нажаль, навіть бажання відсутнє. Демонструє це той факт, що по вулиці Гагаріна, від ткацької фабрики і до пожежної частини, встановлені електро стовпи, на деяких із них і світильники є. Тож, напевно, не так багато треба було докласти зусиль, щоб тут загорілося світло…
Отож якби районні спеціалісти електромереж повідомляли про роботи по демонтажу об’єктів електромережі у місті чи разом із комунальниками вирішували, яким чином усувати ті чи інші недоліки, то ефективність була би значно більшою. Її би побачили і жителі.
Ще одним не надто показовим прикладом є лінія вуличного освітлення по вулиці Шкільній. Тамтешні жителі адресували міськвиконкому проханням встановити додаткове освітлення. По правді це звернення викликало деякий подив, адже там нібито весь район освітлений. Але, як то кажуть, зуміли приготувати, та не зуміли подати. Встановлені стовпи із світильниками, але чомусь «заховані» вони між деревами і не освітлюють дорогу. Якщо восени, коли опаде листя, хоч якась ефективність від них є, то влітку – абсолютно ніякої, хіба що поодинокі промінчики світла витягують кошти із міського бюджету. Ефект, правда – негативний.
Поговорили і розійшлися, чи взяли на озброєння і працюють для людей? Що дасть частковий аналіз стану вуличного освітлення в місті побачимо згодом.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # Zero 10.11.2012, 15:40
Добре робота йде, бо давно у ночи в Іршаві світилося коли повний місяць у небі був!
Відповісти