Молодіжний актив міськради проводить анкетування

Опубліковано .

Днями при міськвиконкомі відбулося засідання Молодіжної ради. Традиційно – обмін думками, трошки дискусії та питань, що турбують. В цілому, приводом для зустрічі стало заплановане ще не перших зборах питання про проведення анкетування серед жителів міста щодо доцільності будівництва амфітеатру в міському парку. Нагадуємо, що на початку цього року архітекторами були розроблені проектні пропозиції на розміщення в центральному парку амфітеатру. Їх можна розглянути на цьому ж веб-ресурсі.
Тож просимо і всіх відвідувачів сайту у коментарях залишити відповіді на нижче наведені питання.
1. Чи доцільно, на Вашу думку, в Іршаві будувати амфітеатр?
2. Якщо амфітеатр потрібен, де його розташувати?
- в міському парку, або вкажіть інше місце.
3. Що, на Вашу думку, слід включити у план робіт по місту на 2013 рік?
У міськвиконкомі завжди вдячні за порозуміння, поради та критичні зауваження. Депутатський корпус спробує врахувати всі ваші пропозиції. А ті, які при наявності ресурсів можна виконати – включити в Програму соціально-економічного розвитку на 2013 рік.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+3 # месний 08.11.2012, 13:07
Думаву на 2013 рік треба більше уваги приділити вулицям, де треба ремонт а де нове полотно ( Локоти, Залізнична і тд). Не помішало би фонтан і площу шо спрерд Торговим центром переробити, може якийись конурс чи шо провести за найкращий варіант модернізації площі і фонтану. Так само паркові зони можна благоустроїти, дорішки прокласти, висадити квіти, дерева, провести освітлення. Може на круговій розвязці тоже світильники покласти оби вночі файно освічували путь.
Відповісти
 
 
+3 # Земляк 13.11.2012, 16:50
Доста вкладатися в цент міста. На околицях теж живе не мало Іршавчан. Треба братися до канав та каналізацій. Всі бічні вулички вонять стоками, а наші річки ними отруюються.
Це, на мою думку, більше треба місту ніж амфітеатр.
Відповісти
 
 
+2 # месний 17.11.2012, 21:11
Щи одно питання, чого в іршаві(районі) ниє смітєпереробног о заводу, де утилізувалося сміття із іршави? чого не залучаються компанії які на тому спеціалізуються , наприклад АVE, котра уже зарекомендовала себе у Мукачеві і Виноградові? Мені видиться ош булоби добре кіби збір і утилізація сміття проходило як у цивілізованій Європі. А не та ги типир шо літом кось запалив свалку біля Дубрівки та воняло всьо у Іршаві шо запах держався два дні.
Відповісти