Чергове засідання депутатів міської ради

Опубліковано .


Сьогодні народні обранці зібралися на чергову сесію Іршавської міської ради. На засіданні був присутній перший заступник голови РДА Іван Мошкола.
Сесією затверджено стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр. Доповідав заступник міського голови Іван Завидняк.
Далі розглянули та затвердили стан виконання основних заходів та робіт по соціально-економічному розвитку Іршавської міської ради (детальна інформація в таблиці нижче). Інформував міський голова. Програма робіт по соціально-економічному розвитку в принципі базується на передвиборній програмі кандидата на посаду міського голови та кандидатів у депутати, проте вона є більш деталізованою та розширеною. Такий план складається і затверджується сесією на початку кожного року. Тож про всі справи за 10 місяців 2012 року і говорив мер.
Він зауважив, що певну частину роботи виконано. Проте, якщо давати адекватну оцінку ситуації, то зробленого занадто мало порівняно з тим, що попереду. Адже в місті все ще є вулиці якими ні пройти, ні проїхати. Вікна та двері замінено лише в ДНЗ №3. В інших садочках днями приступили до виконання цих робіт. Так і лишилися не вирішеними проблеми житлового фонду: зокрема, не проведено ремонт аварійних покрівель на будинках і їх знову перенесуть у Програму на наступний рік. А під новим дахом зимуватимуть тільки жителі будинку 1«б» по Набережній. Не «зачепили» і питання по каналізаційних та водопровідних мережах, на сьогодні деякі вулиці лише запроектовані. Не завершено реконструкцію вуличного освітлення, адже так і не відновлено частину електромережі від СП «Сандерс» до пожежної частини та по вулицях Пушкіна, Суворова. І все це лиш невелика частина тієї роботи, котру необхідно робити, як то кажуть не початий край.
Але якщо відмічати виконані і не виконані пункти Програми, то не можливо лишити поза увагою реконструйовану центральну площу, будівництво кругової автомобільної розв’язки, тротуари по вулиці Шевченка, М.Рильського, відновлений центральний міст, розчищене староріччя Іршавки, сакури на центральних вулицях, капітальний ремонт Першотравневої, Чапаєва, Шкільної, пам’ятник на знак пошани ліквідаторів аварії на ЧАЕС, відеонагляд та ряд інших робіт, котрі можливо давалися важко, але не зважаючи на всякі перешкоди – вони завершені. Треба віддати належне і працівникам КП «Тепло-Місто», за якими більш-менш прибрані вулиці, чисті узбіччя в місті та загалом вся буденна робота із благоустрою. Тому, непевно, дуже слушною є подяка міського голови районному керівництву, всім депутатам, міським підприємцям та меценатам. Бо через порозуміння, підтримку і конструктивний діалог між ними та міськвиконкомом вдається втілювати в життя значну частину задумів. Але найголовніше, напевно, це їхнє спільне бажання бачити місто затишним і красивим.
Звісно можна розкритикувати міську владу, висловлювати невдоволення, але треба зауважити, що не пройдено ще і половини шляху, тому оглядаючись на плоди роботи, які бачимо на сьогодні є сподівання, що наступні роки будуть не менш результативними.
З інформацією по бюджетних питаннях виступила головний бухгалтер Світлана Кинів. Зокрема доповіла про хід виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року. Оскільки це питання обговорено у переддень на засіданні комісії, то без будь-яких зауважень було затверджено депутатами.
Також народні обранці затвердили кошти на придбання новорічного інвентарю в сумі 3000 грн; на оплату дров для дитсадків у сумі 100 000 тис.грн; на поточний ремонт клубу в с.Собатин у сумі 12500 грн.
Чималий перелік питань із земельних відносин був винесений на розгляд народних обранців. Зокрема, сесія надала дозвіл на виготовлення техдокументації із землеустрою громадянам, котрі звернулися до міськради із відповідними заявами.
Дискусію викликало питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для огородництва громадянину Куртинець І.. Профільна комісія запропонувала відмовити, аргументувавши це тим, що дана земельна ділянка знаходиться в комерційній зоні (позаду міського ринку). Тож за їхньою пропозицією депутати проголосували за те, щоб не надавати в оренду вказану заявником земельну ділянку, а підготувати її для реалізації шляхом проведення земельних торгів.
Не проголосували депутати за продовження строку дії договору оренди земельної ділянки громадянину Киніву М. Це стосується будівництва, яке ведеться біля стоматполіклініки. Оскільки до міськвиконкому неодноразово зверталися працівники цього закладу, то міськрадою у прокуратуру було направлено лист із проханням повідомити чи не було допущено порушень чинного законодавства при виділенні даної земельної ділянки. На сьогодні поки що не має жодної відповіді. Тому одностайним рішенням було перенести розгляд цього питання на наступну сесію, після отримання офіційної відповіді від правоохоронців.
Найактивніше депутати обговорювали питання, що стосується земельної ділянки ринку Іршавської Райспоживспілки. Передісторія його така: міська рада попереднього скликання надала дозвіл на викуп земельної ділянки згідно акту постійного користування площею 40 сот Іршавській РайСС, яка у свою чергу оформила всю необхідну документацію для викупу цієї земельної ділянки. На підставі зібраних документів повинен був підписуватися договір купівлі-продажу, який із не зрозумілих причин не підписано. На цій території є нерухомі об’єкти, які знаходяться у власності інших громадян, що документально підтверджено.
Справою вже займалася обласна прокуратура. І саме з її ініціативи була проведена перевірка Державною інспекцією сільського господарства. Результатом цієї перевірки стало клопотання вжити заходи щодо усунення порушень вимог Земельного законодавства Іршавською РайСС, або розглянути питання щодо припинення права користування даною земельною ділянкою. Тому головуючим було поставлено на голосування питання про припинення права користування земельною ділянкою. Більшістю голосів  пропозицію депутати не підтримали.
Ця справа неодноразово вивчалася профільною комісією міськради, тому її представниками було запропоновано задовольнити клопотання Держіспекції сільського господарства в частині зобов’язати райспоживспілку усунути всі порушення протягом двох місяців. Лише після цієї процедури сесією міськради буде розглянуто питання щодо продажу земельної ділянки площею 40 сот Іршавській Райспоживспілці. Саме така пропозиція отримала одностайне схвалення серед присутніх.
Користуючись нагодою, в ході засідання депутати адресували питання до заступника РДА Івана Мошколи. Приміром зауважили, що з метою економії коштів можна було б відновити роботу асфальтобетонного заводу, який знаходиться на території району (с.Підгірне).
Не лишили осторонь і земельне питання. Але Іван Іванович запевнив, що процедура розподілу земельних ділянок за межами населеного пункту, на території міської ради, не проходитиме без відома Іршавського міськвиконкому.
На завершення міський голова подякував усім за підтримку та допомогу під час виконання всіх робіт у місті. А також звернувся із проханням до присутніх внести свої пропозиції до плану соціально-економічного розвитку міста, який буде формуватися на 2013 рік.

Звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку на 2012 рік


  Найменування заходів      Стан виконання
 
Наповнення міського бюджету           Заходи цього підрозділу  в основному   виконані, або в стадії виконання.
Земельні питання Заходи цього підрозділу в основному виконані, окрім виділення земельних ділянок під житлове будівництво.
Утримання шляхової та вуличної           інфраструктури.
Капітальний ремонт вулиць
 
Капремонт вулиць та площ: Першотравнева,Шкільна, Чапаєва, пл.Народна  - виконано, решта - ні.
 Капітальний ремонт (при наявності коштів) щебенем вулиць Виконано вулиці 16 Липня, Шкільна, Набережна (частково)
 Поточний ямковий ремонт вулиць Виконано по вулицям: Білецька, Борканюка, Гагаріна, Горького, Заводська, Комарова, Коцюбинського, Набережна, Ніколаєва, Партизанська, пров. Партизанський, М.Рильського (частково), Робітнича, Севастьянова, Українська, Фединця, Федорова, Б.Хмельницького, Чапаєва, пров. Шевченка
Поточний гравійний ремонт вулиць Виконано по вулицям: Конституції, Лісна, Карпатська, Летище, Молодіжна, Миру, Піонерська, дорога до кладовища по вул. Українській, нова під’їзна дорога між новим і старим кладовищем по вул. Українській; переїзд з вул. Ніколаєва на вул. І.Франка; пішохідний перехід між вул. Першотравневою та вул. Севастьянова, вул. Бєляєва та вул. Українською; кінець вул. Севастьянова від хреста до кінця вулиці
 Прочистка існуючих та облаштування нових водовідвідних канав, кюветів вздовж шляхів та вулиць міста (при відсутності на вулицях ливневих водостічних мереж ), зокрема по вул. Шкільній в районі ЗОШ № 2 Виконано частково
 Круговий рух  Виконано
Бруківка по вул. І.Франка, М.Рильського, Партизанській Виконано частково (з певними недоліками)
 Встановлення по місту дорожніх знаків, світлофору на перехресті вул. Фединця та вул. Білецькій та розмітки згідно вимог ПДР Світлофори не встановлено, розмітка - виконано частково
Сквери
вул. Шевченка, 54,56,58;
Не виконано
- вул. Набережна (поблизу котельні, прибудинкова територія); Виконано
- вул. Шкільна, 4 ; Виконано частково
- пам’ятник воїнам-афганцям (поблизу Промінвестбанку) Виконано частково
вул. Шевченка (поблизу Держказначейства); Виконано частково
пл. Народна (позаду стоматполіклініки, захоронення родини Ілошво); Виконано
- пл. Народна, (вздовж будівель БДТ, РДА, міськради); Виконано
- вул. Шевченка - пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС; Виконано
- встановлення 16 декоративних лавиць для сидіння в скверах Виконано – встановлено 25 лавиць
 Фонтани
– відновлення роботи фонтану на пл. Народній та фонтану в сквері воїнам-афганцям
Виконано частково (фонтани не реконструйовано)
Парки
(благоустрій, прибирання, встановлення стаціонарних силових тренажерів)
Виконано
Розробка проекту та облаштування паркової зони поблизу Свято-Іллівської церкви Не виконано
Тротуари
–вул. Шевченка від Промінвестбанку до перехрестя на вул. М.Рильського, від райсуду до ДПА
Виконано
- по вул. Шкільній до ЗОШ № 2 та ДНЗ № 1; Не виконано
- по вул. Гагаріна; Не виконано
- по вул. Білецькій; Не виконано
 - відновлення тротуару по вул. Борканюка; Не виконано
- по вул. Б.Хмельницького від базару до ж/б Рейті; Не виконано
- облаштування пішохідних доріжок між вул. Терешкової та Української, Севастьянова та Першотравневою, від вул. Набережної до будівлі нової церкви; Виконано
- зрізка старих та аварійних дерев, що ростуть посередині тротуарів (місце зрізки та кількість дерев визначає міська рада) Виконано частково
 Вбиральні Виконано частково
Автостоянки
- пл. Народна (біля стоматполіклініки)
Облаштовано місце для паркування
- на земельній ділянці п/п Химинця І.М. та в урочище Летище; Не виконано
- вул. Гагаріна (дорога до Свято-Іллівської церкви) Виконано частково
Вуличне освітлення:
- реконструкція та відновлення на вулицях Гагаріна від СП «Сандерс» до пожежної частини;
Не виконано
- встановлення стаціонарних електричних стовпів по вул. Суворова; Стовпи встановлено, лінію не протягнуто
встановлення ліхтаря освітлення на перехресті вул. Локоти та вул. Гагаріна Виконано
Водопровідні та каналізаційні мережі:
- реконструкція водопровідної мережі по вул. Беляєва, Л.Українки;
Не виконано
- реконструкція основного водогону від водозабору по вул. Федорова, Гагаріна; Не виконано
100-відсоткове облаштування жителями міста на вулицях без центральної каналізації автономних водовідвідних систем (септиків); Не виконано
- відновлення роботи каналізаційної мережі по вул. Конституції; Не виконано
- вивчення питання можливості проектування та будівництва каналізаційної мережі частини вул. Українській та Залізничній за дольової участі жителів вулиці Замовлено проект будівництва каналізаційної мережі по вулицям Українська, Залізнична, Конституції, Фізкультурна, Спортивна
 Благоустрій території міста:
- очистка від побутового сміття;
 Виконано
- 100-відсоткове заключення угод з жителями міста та СГД на вивіз побутового сміття та забезпечення повної оплати за надані послуги; В стадії завешення
- фарбування та встановлення контейнерів для збору побутового сміття; Виконано
- встановлення урн для збору побутового сміття; Виконано
- інвентаризація зелених насаджень, дерев, кущів, квітників, клумб з видаленням аварійних та застарілих і висадженням нових зелених насаджень по вул. Білецькій, Федорова, Гагаріна, Шевченка; В стадії завешення
- зрізка аварійних дерев ( по мірі необхідності); Виконано
 - проектування та проведення робіт по впорядкуванню і приведенню до вимог санітарних норм стічного потоку, що проходить через місто (від СП «Сандерс» через прибудинкову територію буд. № 54 по вул. Шевченка, під вул. Шевченка); Не виконано
- облаштування зручного для пішоходів та автотранспорту проїзду через водовідвідну канаву вздовж ЗОШ № 2; Виконано
- встановлення водовідвідної труби по вул. Комарова; Частково виконано
- встановлення обмежуючих по висоті габаритів для автотранспорту при в’їзді на прибудинкову територію буд. № 3 та № 4 по вул. Шкільній; Не виконано
- впорядкування центральної частини міста, заміна бордюрів на клумбах, впорядкування сходів та майданчику перед РЦКіД та центрального мосту; Виконано
- відновлення декоративного освітлення пам’ятника загиблим воїнам-визволителям; Виконано
- придбання та встановлення стаціонарних силових тренажерів по вул. Набережній; Виконано
- облаштування зручних для пішоходів з’їздів з тротуарів на проїжджу частину вулиць в центрі міста та з центрального мосту на тротуари; Частково виконано
- ремонт містка по вул. І.Франка – Ніколаєва; Виконано
- відновлення сходів до русла р. Іршавки поблизу нової церкви; Виконано
- ліквідація стихійних смітників в районі старих очисних споруд; Частково виконано
- ліквідація залишків теплотраси централізованого теплопостачання в районі кафе «Венеція» із збереженням елементів траси Виконано
Ріки:
- р. Синявка

- вивчення доцільності і можливості реконструкції автомобільного мосту по вул. Білецькій та демонтажу залізобетонних конструкцій шлюзу;
Не виконано
- виготовлення та встановлення (підняття) до безпечного рівня нового пішохідного містка по вул. Зарічній; Виконано
- очищення від чагарників та аварійних дерев русла нижче мосту в районі АГК; Не виконано
 - р. Іршавка:
- вивчення питання і по можливості проведення робіт по берегоукріпленню в районі Свято-Іллівської церкви та вул. Партизанської;
Частково виконано
- прочистка берегів річки, укріплення набережної; Частково виконано
- облаштування двох місць для купання; Частково виконано
- вивчення питання доцільності та технічних можливостей відновлення другого русла річки в районі ДНЗ № 4 та млина комбінату хлібопродуктів Виконано (відновлено староріччя р. Іршавки)
ДНЗ № 1:ремонт даху; заміна вікон (депутатські кошти); поточний ремонт приміщень; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води; забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано частково, в даний час проводиться заміна вікон та дверей. Планується завершити роботи до 15.12.2012 р.
ДНЗ № 2:заміна вікон та вхідних дверей (за рахунок коштів обласного бюджету); поточний ремонт приміщень; завершення облаштування автостоянки; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води, забезпечення дровами паливними або вугіллям Заключено угоду, оформлено авансову проплату на проведення робіт по заміні вікон та дверей
ДНЗ № 3:ремонт даху; заміна вікон та вхідних дверей (за рахунок коштів обласного бюджету); поточний ремонт приміщень; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води, забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано частково
ДНЗ № 4:придбання необхідного обладнання (інвентар, меблі, посуд, білизна, іграшки тощо), забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано
ДНЗ с. Собатин:заміна вікон; забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано (окрім завезення дров)
Клуб с. Собатин: поточний ремонт; придбання необхідного обладнання та інвентарю; ремонт підлоги Виконано
Відкрити лікарську амбулаторію с. Собатин Не виконано
Кладовища: жива огорожа на кладовищі по вул. Білецькій; проведення благоустрою території міських кладовищ виконано
Ремонт та реконструкція дахів багатоповерхових житлових будинків – перша черга:
вул. Набережна, 1-б; вул. Шевченка, 56; вул. Набережна, 2; вул. Набережна, 7; вул. Шевченка, 54;
друга черга (капітальний ремонт дахів):
вул. Волошина, 22; вул. Пушкіна, 24; вул. Шкільна, 19; вул. Партизанська, 9; провул. Партизанський, 1-а
Набережна, 1-б – в стадії виконання, решта – не виконано, роботи планується здійснити в 2013 році із застосуванням сучасних технологій
Ремонт та реконструкція внутрішніх комунікаційних мереж в підвальних приміщеннях багатоповерхових житлових будинків: вул. Набережна, 1-б, 2; вул. Шевченка, 54; вул. Шевченка, 31,33,35 Частково виконано
Міський стадіон Частково виконано
Міський ринок Не виконано
Амфітеатр:можливість будівництва міського амфітеатру на території парку. Не виконано, в стадії вивчення громадської думки щодо доцільності будівництва
ЗОШ № 1:облаштування зовнішньої штукатурки будівлі школи згідно проектів та кошторису (за кошти рай бюджету – 1640 тис.грн.); облаштування огорожі території школи; облаштування спортивного та ігрового майданчику; - реконструкція даху. Не виконано
ЗОШ № 2 та гімназія:заміна 28-ми вікон на теплозберігаючі (за кошти рай бюджету); Частково виконано
Дитяча школа мистецтв: капітальний ремонт системи опалення Проведено поточний ремонт
Районний будинок культури: капітальний ремонт будівлі Виконано
Відкриття соціальної аптеки в місті Виконано

 

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити