Віктор Балога розпочинає співпрацю із іршавчанами

Опубліковано .


Народний депутат України Віктор Балога у суботу зустрівся із активом Іршавського району. Розпочав політик із подяки за той результат, який його команда отримала на виборах 28 жовтня. Віктор Іванович прийняв рішення негайно розпочинати роботу, не чекаючи вручення депутатського посвідчення. Отож зауважив, що протягом п’яти років намагатиметься реалізувати все те, що пообіцяв перед виборами. Якщо виникнуть об’єктивні причини і щось не буде вдаватися, то лише разом із сільськими головами будуть приймати рішення, як виходити із ситуації. Таким чином на зустрічі було підписано дев’ять угод про співпрацю із тими сільрадами, де Віктор Балога обраний народним депутатом. У найближчий час такі договори будуть заключені з усіма сільськими головами, бо Віктор Іванович зауважив: «Я не хочу ділити Іршавщину на округи, я хочу бачити район єдиним цілим, і тому співпрацюватиму з усіма сільськими і селищними радами».
Загалом, найпершим висновком із проведеної зустрічі є те, що і актив, і територіальні громади району найбільше турбує екологічна проблема. А точніше відсутність централізованого збору і вивозу твердих побутових відходів. Внаслідок чого навколо сіл утворюються стихійні сміттєзвалища. Віктор Балога запропонував розпочати співпрацю із австрійською компанією AVE, яка вже показала позитивні результати роботи у Виноградівському та Мукачівському районах, а також у багатьох західноєвропейських країнах. Все, що потрібно на сьогодні від влади іршавщини – це зібрати позачергову сесію та разом із депутатами прийняти необхідні рішення, а стовідсоткова підтримка сільських та міської громади вже є. Саме із таким розкладом подій до березня наступного року іршавчани не знатимуть, що таке проблеми утилізації сміття.
Але, за словами районного керівництва, альтернативою фірмі AVE є інша компанія, яка спеціалізується на зборі і утилізації твердих побутових відодів і вже розгорнула діяльність в районі. Зокрема, перший заступник голови РДА зауважив, що організація працює на території смітника в Дубрівці, закупила обладнання, яке знаходиться на митниці, та й деякі кошти із бюджету вже виділені. Тож не має потреби зараз вести в район іншу фірму і починати все з початку.
Сільські голови відмітили, що із приходом нового керівника району приходить і нова компанія по збору і вивезенню твердих побутових відходів. Втім відчутного результату це поки що не дало. Представники сільських громад сподіваються, що зараз районне керівництво прислухається і підтримають пропозицію Віктора Балоги і нарешті це питання зрушиться з мертвої точки.
Очевидно у цій ситуації правильно буде спочатку порівняти умови роботи із населенням та суб’єктами соціальної сфери, що стосуються збору, вивезення та утилізації сміття, а також тарифну політику обох компаній. І тільки після цього робити висновки.
Голови сільських рад підняли і ряд інших питань, які турбують іршавчан. Зокрема, відсутність або незадовільний стан шкіл і дитячих садків, а також погані дороги. На що Віктор Іванович попросив зібрати всю необхідну проектну документацію, яка вже виготовлена, на ремонт чи будівництво закладів соціальної сфери і пообіцяв особисто контролювати питання про спрямування коштів на ці роботи.
В цілому, в районі є велика кількість проблемних точок. І вирішити їх можливо лише спільними зусиллями. Тож якщо новообраний народний депутат із керівниками району та сільських рад знайдуть площину компромісів та взаєморозуміння, то сподіваємося, що протягом п’яти років соціально-економічне життя району дещо покращиться.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити