Іршавчани допомагають комунальникам наводити лад

Опубліковано .


Хороший приклад для усіх містян показали мешканці будинку № 3 по вулиці Шкільній. Тутешні жителі часто скаржилися, що прибудинкова територія потребує кардинальних змін. І це правда, бо ж донедавна у двір будинку можна було заїхати лише на автомобілі, а мами із візочками застрягали в болоті. Нарікали жителі на те, що доріжка, яка веде до під’їзду вже вщент розбита і порядку на дитячому майданчику теж немає. Міські господарники в силу своїх можливостей проводили тут деякі роботи. Та певно цього було замало. Тож коли КП «Тепло-Місто» взялося за виконання Програми соціально-економічного розвитку, з частини запланованої на вересень жовтень, а саме – гравійно-щебеневі роботи у дворі, жителі п’ятиповерхівки і самі взялися наводити тут лад. А саме, мешканці одного із під’їздів ліквідували залишки асфальтного покриття та вимостили вхід до будинку бруківкою, з якою допоміг міськвиконком.
Також біля дитячого ігрового майданчика комунальники прочистили канаву і прибрали навколо, а при в’їзді у двір планують встановити обмежувач, щоб сюди не заїжджали вантажівки.
Але, правду кажучи, цього надзвичайно мало. Взагалі навколишня територія по вулиці Шкільній – це суцільні зарослі. Їх вирубуванням очевидно має займатися міське комунальне господарство. Про ремонт дороги повинна думати міська влада. Але дотримання елементарних побутових норм по прибиранню території не вартує великих зусиль і для мешканців багатоповерхівок. Вони самотужки можуть тримати територію у чистоті. Зокрема, сміття викидати у сміттєзбірники, а своїх дітей привчати обгортки із цукерок не залишати на тому місці де розгорнули, а донести до смітника.
Зважаючи на зауваження тамтешніх мешканців, напевно буде доцільно встановити біля дитячих ігрових майданчиків додаткові сміттєзбірники.
Загалом, як бачимо, спільна робота – це, майже завжди, позитивний результат.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # Шкільна 23.11.2012, 11:59
Я думаю тут непотрібно дякувати міському голові, бо це його робота! Але приємно коли такі роботи проводяться! Бо на наш "Шанхай" ніхто ніколи незвертав уваги, а зараз все зрушилося з багаторічного простою!
Відповісти