Погода дозволяє – працюємо…

Опубліковано .


Якщо восени сонливий настрій та більшість людей не особливо активні, то у міськраді навпаки. За словами заступника міського голови Івана Завидняка протягом останніх десяти днів вдалося зробити трохи роботи і погода тому сприяла. Тож протягом цього тижня триває виконання деяких пунктів Плану соціально-економічного розвитку на листопад-грудень 2012 року. Останніми днями продовжується щебеневий ремонт бічних вулиць у місті. Зокрема, частину вулиці Зарічної комунальники засипали щебеневою сумішшю. Такий же ремонт проведено і по вулиці Грушевського (частину). У КП «Тепло-Місто» запевняють, що продовжать ремонтувати дорожні артерії міста при наявності необхідного матеріалу.
Як ми вже повідомляли, у Собатині проведено капітальний ремонт клубу. Всередині вирівняли і пофарбували стіни, уклали нову бетонну стяжку та постелили лінолеум. А днями нового вигляду будівля набула і зовні – проведено поточний ремонт фасаду.
Продовжуються роботи по заміні вікон у ДНЗ №1. Два дні тому завезено чергову партію металопластикових конструкцій для заміни старих дерев’яних вікон у музичній залі. На сьогодні є більше 30 нових вікон, 5 міжкімнатних та 2 вхідних дверей, а всього потрібно ще 38 вікон та 4 дверей.
Заступник мера каже, що розпочато благоустрій прибудинкової території по вулиці Шевченка, будинок № 54, 56, 58. Наразі тут встановлено бордюрний камінь. За планом цю територію вирівнюватимуть із подальшою підсипкою щебенем.
Однією із проблемних територій є колишня райзаготконтора Іршавського Рай СТ. Проблемною вона є у плані прибирання та дотримання санітарних норм. Адже тримати прилеглу територію у належному стані – це завдання кожного господаря. Втім достукатися до керівників цього підприємства було вкрай важко. У міськвиконкомі вдавалися вже до всяких методів: і попередження, і адмінкомісії, але безрезультатно. Тут нібито трошки прибрали, але обіцяний ремонт огорожі все ще не розпочали. Очевидно, треба шукати ефективніші методи впливу.
Отже, не дивлячись на те, що міський голова у короткостроковій відпустці, добре налагоджений процес роботи не призупиняється навіть при відсутності керівника.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити