Перша виставка іршавських фотохудожників

Опубліковано .


Сьогодні у Іршавському РБК розпочала свою роботу виставка робіт іршавського осередку Спілки фотохудожників Закарапаття. На відкриття зібралося чимало поціновувачів творчої фотографії. Із першою виставкою іршавський осередок фотохудожників, яким керує Андрій Світлинець, привітали заступник голови РДА Микола Сочка, начальник відділу культури і туризму Іршавської РДА Оксана Сідор, власне керівник творчої групи та голова спілки фотохудожників Закарпаття Володимир Ньорба. Всі присутні побажали нашим фотографам успіху і творчих злетів. Володимир Ньорба висловив сподівання, що на декілька днів, а може і тижнів, Іршава стане центром Закарпаття із фотомистецтва. Та підкреслив, що такою ініціативною і активною спілкою фотохудожників як на Іршавщині, похвастається далеко не кожен район.
Керівник іршавського осередку фотохудожників Андрій Світлинець у своєму виступі відмітив, що ідея організувати подібну виставку виникла досить давно, але завжди знаходилися якісь суб’єктивні і об’єктивні причини, котрі не дозволяли цього зробити. І врешті, на початку жовтня цього року у рамках святкування Дня міста було організовано осінній пленер «Міський пейзаж» членів районного народного об’єднання художників і народних майстрів «Колорит Боржави» та фотохудожників осередку Іршавського району. І це стало першим кроком до того, аби хоча б фрагментарно представити свої роботи широкому загалу.
Тож сьогодні присутні мали змогу подивитися на світлини Олександра Дурди, Василя Кузана, Василя Ловски, Юрія Мельника, Андрія Світлинця, Дениса Дурди, Олександра Осійського, Лариси Щока, Сергія Канайло.
Всього тут представлено більше 80 фоторобіт. І протягом місяця всі бажаючі матимуть змогу прийти і поглянути на всю неповторність природи і людської краси показані через фотооб’єктив.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+4 # Фотоаматор 29.11.2012, 14:02
Серьезный Фотограф: проще всего нюшникам и портретистам, пейзажистам – сложно, но некоторые все-таки исхитряются.
Серьезный Фотограф был в Еграках и фотографировал Еграки.
Серьезный Фотограф фотографировал гостиницу Украина (если он москвич) и Пять углов (если он из Питера)
Серьезный Фотограф меняет свой Canon5D на Canon5D MarkII, а затем и на Canon5D MarkIII не потому, что с их помощью он начнет фотографировать лучше, а потому что ТАК НАДО. Маленькая ремарка: в данном случае ни в коем случае нельзя путать Серьезного Фотографа с Настоящим Фотографом, для которого любой НЕпленочный дивайс, не обладающий матрицей размером с пачку сигарет, является инструментом цифродрочества.
Відповісти
 
 
0 # fotoshoper 29.11.2012, 22:56
То такі фотографи - ги папа римський - відеооператор.. .
Відповісти
 
 
-2 # Зеро 30.11.2012, 13:16
Я недумаю що там є на що подивитися, але такі виставки проводити потрібно, а ще краще - до них треба готуватися не місяць і не два, а 2-3 роки. Із 500 гарних фото вибрати 10 самих-самих! Тоді і буде результат який сподобається людям.
Відповісти
 
 
0 # Фотоаматор 01.12.2012, 13:26
Не буду погоджуватися з Зеро про те що на виставці нічого було дивитися - будь - яка акція є важлива, ну а професіності добиваються з часом - і цьому потрібно вчитися. Хочу додати те, що місто Іршава повинно відігравати більшу роль в культурному житті як міста та району. Але це не стосується тої "мас-культури" яка проплачена кандидатами - концерти низькосортної попси . На превеликий жаль нікому якісно ,без підлабузництва перед владою , описати історію та реальне життя на Іршавщині. А культури без волі не буває.
Відповісти
 
 
+4 # месний 01.12.2012, 22:21
Думаю такі виставки треба проводити і розвивати ідею далі, та піднімати на новий рівень. Зробити її цікавою як для любителів фотозйомки так і професіоналів.
Відповісти
 
 
+2 # ЛЕРА 04.12.2012, 14:06
ТІЛЬКИ НЕ кАНАЙЛО
Відповісти
 
 
+1 # Губарєва 01.02.2013, 12:02
Послухай ЛЄРО,нетреба тут фамілії писати,якщо щось неподобається то тримай коло себе,якщо можеш краще то покажи себе,а принижувати когось, то таке мистецтво ми всі вміємо робити.Покажи себе з кращої сторони і будь надалі мудрішою...Чи можливо неподобається те,що немає там фамілій молодих *недозрілих талантів*,яким тато апаратуру купив чи брат з Америки пприслав?????
Відповісти
 
 
+5 # Іршавчанка 06.12.2012, 19:31
добре, добре що такі виставки проводяться. та я б радила заохочувати до цього талановиту молодь та аматорів Закарпаття, деякі їхні роботи дійсно варті уваги! тоді і популярність виставка мала б більшу!
Відповісти
 
 
0 # Губарєва 01.02.2013, 12:06
Щось адміністрація сайту забула про свої правила Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність; Це стосується щодо коментаря ЛЕРА
Відповісти