Не витримало серце

Опубліковано .

Знову обірване життя. Назавжди цей світ покинув Барна Олександр Іванович, колишній директор заводу «Іршавремверстат». Це людина, котра протягом життя виховала цілу плеяду талановитих керівників району, які сміливо можуть назвати його своїм учителем. Під керівництвом Олександра Івановича працювали сотні іршавчан, які згадують його лише добрим словом.
 Надзвичайно великим є його внесок у розбудову Іршави. І це не просто слова, бо у далекому 1968-му він зумів практично з нічого створити машинобудівне підприємство, на якому виготовлялися запасні частини для деревообробних верстатів на весь Радянський Союз та керував ним до 1993 року.
На «Іршавремверстаті» тут було зайнято близько 600 осіб. За весь час перебування на посаді керівника цього підприємства Олександр Іванович ініціював та підтримував будівництво багатоквартирних будинків по Набережній, Партизанській, Космонавтів. Одним словом він стояв на самому початку розбудови тих мікрорайонів, які має Іршава. Крім того, Районний будинок дитячої творчості набув такого вигляду як зараз, саме із легкої руки Олександра Барни.
Ті, кому пощастило працювати пліч-о-пліч із Олександром Івановичем, пригадують лиш хороші справи. Бо він був вимогливим і суворим керівником, але завжди залишався людиною та міг у важку хвилину підставити плече, підтримати. Завжди, першочерговими для нього були справи підприємства, колективу, а потім уже думав про власні.
І на 79-му році життя його серце зупинилося. Напевно у скорботі за своїм сином, якого нещодавно поховав.
Депутатський корпус, міськвиконком та громадськість міста щиро сумують та приносять співчуття рідним та близьким із приводу смерті Барни Олександра Івановича.
Нехай земля йому буде пухом.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити