У Іршаві розпочали встановлювати ялинку

Опубліковано .


Сьогодні зранку зелена красуня прибула на центральну площу міста. Цього року вперше в Іршаві буде штучна ялинка висотою 12 метрів, діаметр найнижчого ярусу більше 5-ти метрів. Її розпочали монтувати відразу по прибутті. Обіцяють завершити до кінця дня. Ну, а з четверга головну красуню району «одягатимуть». Урочисто запалити новорічні вогні планують у вівторок, 25 грудня.
Для головної ялинки райцентру підготували чимало різноманітних ялинкових прикрас та засобів світлової ілюмінації. Крім того, надати святкового вигляду за допомогою новорічних гірлянд частково планують і центральній площі. Таку ініціативу виявили та втілили в життя підприємці. До слова, за їхньої ж підтримки штучна ялинка приїхала до нашого міста із Тернополя і буде не гіршою ніж в обласних центрах України.
Те, що вже працюють над встановленням ялинки приємно радує та водночас дивує перехожих. Адже той факт, що головна новорічна ялинка штучна - здивував іршавчан. Втім, за їхніми словами це добре з огляду на те, що тепер вирубуватимуть менше хоча б на одну зелену красуню.
Крім новорічної ялинки, яка чіткими формами вимальовується на центральній площі, вже встановлено різдвяний вертеп, цілісну композицію котрого також планують зібрати до 23 грудня, щоб у цей день урочисто запалити в ньому символічну різдвяну зірку.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+4 # Я 20.12.2012, 14:07
Йой яка у нас дуже файна ялинлочка! Дякуємо!
Відповісти
 
 
-1 # месний 20.12.2012, 19:40
Файна йолка, лиш і приберіть файно, а не хоть як!
Відповісти
 
 
+1 # Іршавський 23.12.2012, 14:37
ти хоч уповісти ош она нефайно прибрана???
Відповісти
 
 
+2 # месний 23.12.2012, 20:37
коли я писав свій коментар на ялинці були лише герлянди.
Відповісти
 
 
0 # З-за потоку 01.01.2013, 11:43
Іршавчанам поза межами Закарпаття занадто трохи не вистачає скромності і толерантності у взаєминах з рештою челяди. Те, що "вони жили", коли їм за-за кордонів висилали сотні євро (і це 15-20-0річним шпундикам, котрі поняття не мають, що таке копійку заробити і, особливо, як її економити, або ж- взаємити будення і побут), зовсім не означає, що десь там, де вони тепер, зокрема, "вчаться", будь-хто із тутешніх має на них рабствувати у всьому, обдяляючи себе у всьому і свої родини. Нам тут ніхто нізвідки нічого не присилає- виживаєм на свої мінімалки! Тому довелося позбутися таких "любих друзів"! З Новим Роком!
Відповісти
 
 
0 # З-за потоку 01.01.2013, 11:45
Поцілуйтеся в ніс з вашим модераторством- перейміться вихованням своїх дітей!
Відповісти