Іршавські дебошири лишили слід на центральному мості

Опубліковано .

Паралельно із проведенням благоустрою у місті працюють «антиблагоустрійні» бригади, а може поодинокі особи. Знову йдеться про вандальні прояви у Іршаві.
Кілька разів молодики зазіхали на світильники, що освітлюють центральний міст. По-одному і розбивали. Подібне було два рази. В обох випадках працівники комунального замінювали світильники. Зараз увагу дебоширів привернула світлодіодна стрічка, яка освітлює арочну частину центральної переправи. На обох арках цю стрічку на половину укоротили. Виконавця цієї місії правоохоронці поки що не знайшли.
Здається, що виявивши правопорушника, напевно, досить уже поблажливого ставлення. Адже перед міліцією та представниками міськвиконкому всі вони «жертви випадку», всі вони «невинні», «перший і останні раз таке зробили». Відповідно на бешкетників намагаються вплинути словом, достукатися до душі та пробудити в них усвідомлення того, що треба берегти те, що робиться в місті.
Але треба припинити повчальні розмови та моральне виховання. Напевно, слід вживати якихось жорсткіших заходів поки в нашому місті ще хоч щось лишається цілим. І непереливки буде тому, хто зірвав стрічку освітлення із мосту, бо вже увірвався терпець і далі так продовжуватися не може.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+12 # месний 21.12.2012, 16:55
треба їм штрафи повиписувати файні і на громадські роботи: замітати улиці, мусор збирати і тд. А за виплачені гроші упити ще камери.
Відповісти
 
 
+11 # іршавчанин 21.12.2012, 17:49
Пак а камери? Єдна камера точно убернута на міст!
Відповісти
 
 
+12 # Іршавський 21.12.2012, 19:22
Таким требу вуха повбривати,загн ати на громадські роботи на благо міста і заставити купити нову стрічку...
Відповісти
 
 
+4 # Микола Паранич 25.12.2012, 23:16
Про жорсткі заходи щодо вандалів написано правильно. Навряд чи хтось приїхав до нас з іншого міста, з іншого району для того, щоб розтрощити світильники чи світлодіодну стрічку на мості в Іршаві. Це зробили наші дикуни, іршавські дикуни. І ніхто інший! Та попри всі проблеми місто наше стає все кращим і кращим. Відчувається рука господаря, організатора, професіонала-уп равлінця та й просто порядної людини, яка вміє і хоче долати наявні в місті проблеми. Успіху! З Новим 2013 Роком! Микола Паранич.
Відповісти