Маленьких іршавчан, що уражені онкологією навідав Миколай

Опубліковано .


Напередодні новорічних та різдвяних свят майже у кожній домівці панує не звичний буденний настрій, а трохи піднесений і радісний. Усі готують подарунки один одному, малеча чекає казкових Діда Мороза та Снігурочку. У новорічну ніч кожен загадає найзаповітніше бажання. А на Різдво, коли засяє перша зірка, що сповістить про радісну новину – народження Спасителя – у домівках залунає коляда. Душу огортає неймовірний спокій і тепло… Але, на жаль, є чимало родин, котрих у холодні металеві щупальця взяла хвороба. Особливо боляче, коли страждають діти. А таких випадків досить багато. У родинах, де дітей уразило онкологічне захворювання, теж свято. Але лиш якусь мить. А потім у батьків страшним ударом зринає думка, про недугу дитини, котра ні в чому не винна і заслуговує на спокійне і безтурботне дитинство.
У районі вже вдруге пройшла акція «Розтопи своє серце – допоможемо дітям разом» і родинам хворих дітей було надано можливу допомогу. Але все більше і більше людей долучаються до цієї справи. В числі таких і народний депутат України Павло Балога. Миколай у особі Павла Івановича передав грошову підтримку та пакунки із цукерками всім сім’ям, де дітки хворіють.
Малеча радіє солодощам, а батьки, зі сльозами на очах, розгублено дякують за кошти. І їхній стан піддається поясненням та чіткому розумінню, позаяк, мами кажуть, що надзвичайно приємно дивує подібна увага, адже не один рік їхні діти нездужають, а подібного не було ніколи.
Прохання до всіх, хто має можливість допомогти, може об’єднавши зусилля, ми зуміємо врятувати маленькі життя. Адже рак – це не вирок. За кордоном цю недугу можна вилікувати, лиш треба зібрати необхідні кошти.
Ті, хто виявить бажання підтримати родини, де дітки уражені онкологією, можуть звернутися за номером 0967444363(Іршавська міськрада), або 2-26-09 (районний онколог).
Ми повинні дати шанс цим дітям!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити