Спроба іршавця поїхати до обласного центру завершилася скандалом на міському вокзалі

Опубліковано .


Звичайний будній день пана Івана був розписаний майже до години, але виконати бодай щось із запланованого не вдалося, оскільки виїхати із Іршави він так і не зміг.
Іван Лелітка розповідає, що рано-вранці прийшов на автостанцію, у касі купив квиток на автобус, який повинен був виїхати о 5:20 в напрямку Ужгорода, та зайняв місце в салоні. Втім, за кілька хвилин його і ще тринадцятьох пасажирів «попросили вийти!». Натомість запропонували здати квитки, які є в них на руках та скористатися послугою іншого «додаткового автобуса», котрим доїдуть до Мукачева. А звідти, добратися до Ужгорода надзвичайно просто.
Але  це не стало причиною конфлікту, а лиш початком усіх перипетій.
Безумовно всі пасажири були обурені. Втім не маючи інакшого виходу зробили так, як рекомендували працівники автостанції. Але якраз Іван повинен був о 9:00 бути в Ужгороді, у залі судових засідань. Прорахувавши, що не встигає, попросив у касира письмове підтвердження того, що з певних технічних причин ранковий рейс відмінено, і саме це є підставою для запізнення на судове засідання.
От і почалося… Це прохання видно було надто обтяжливою процедурою для касирки і, кинувши до пасажира пару образливих слів, навздогін жбурнула і грошима, та ще й попросила «забратися» звідси.
Щоб згладити конфліктну ситуацію підійшов і заступник начальника автостанції. Але лише підлив масла у вогонь. Бо як виявилося 11 днів на цій посаді не дали досвіду спілкування із людьми, - втім такий досвід повинно давати життя…
Вся ця ситуація вивела Івана із себе. Як він стверджує – «Був надто знервований та необережним різким рухом розбив скло у вітрині каси». Працівники автостанції викликали міліцію, винуватця відвезли до райвідділу. Звідси, за словами Івана Лелітки, він відразу ж поскаржився у прокуратуру.
Опісля прийшов до міського голови, описав усі події та просто попросив: «Зробіть так, щоб подібного не сталося більше ні з ким».
На рандеву до мерії прийшли і в.о. начальника Іршавської АС Тетяна Іванівна і її новоспечений заступник Василь Васильович.
Керівник автостанції кілька разів попросила вибачення за поведінку своїх підлеглих. Також зауважила, що касирка Мар’яна Іванівна отримає догану від керівництва, оскільки такі випадки не поодинокі. Крім цього сказала ображеному пасажирові, що він має право направити скаргу до голови правління ПАТ «Закарпатавтотранс» пана Мікловш Коссей.
Отож у результаті маємо: неявку на судове засідання, розбите скло, купу витрачених нервів, пояснення у міліції, скарга у прокуратурі, догана, скарга на працівників до обласного керівництва автостанції.
Виправдовувати або пасажира, або працівників автостанції не варто. Бо тут правда у кожного своя. Але те, що працівники АС не повинні провокувати, а зобов’язані згладжувати конфлікти та те, що пасажир повинен вести себе стримано є аксіомою. Та й загальновідомою є фраза, що добре слово інколи краще карбованця.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+14 # Dobro proty zla 22.01.2013, 16:19
І як казав мені один з лейтенантів, він там по писку діставав мягко як у воду - но сильно! Шкода Ваню, і йому подібних, які постраждали від знущаннь правоохоронців! !! Де правда шанговні? невже стражі народу хвилюються тільки про себе? Небуло щи на них чоловіка!!! принцепі, один був.
Відповісти
 
 
+4 # smeet 22.01.2013, 18:37
Я думаю не туди скаргу писали.Перевізн ики, для здійснення перевезень повинні виграти тендер в облдержадмініст рації і однією з умов виграшу тендеру є дотримування графіку перевезень пасажирів.Я думаю туди треба скаржитись, щоб перевізників позбавили ліцензії(якщо звісно там по-справжньому тендери проходять))))) )
Відповісти
 
 
+7 # Підтимую Лілітка! 23.01.2013, 22:58
довести той факт, що тебе побили саме в міліції (а не до приходу у райвідділ чи після виходу з нього) і притягнути катів у формі до відповідальност і досить складно – свідки твого побиття відсутні, а міліціонери проти себе свідчити не збираються.
– невідкладно зафіксувати факт отримання побоїв. Звернись до травматичного пункту лікарні або, ще краще, виклич бригаду «швидкої допомоги» прямо до будівлі райвідділу.
– одразу звернись до органів прокуратури з відповідною заявою (навіть і вночі, там повинен бути черговий). У прокуратурі вимагай направлення на проведення судово-медичної експертизи, яка встановить ступінь, час та характер завданих тобі тілесних ушкоджень. До бюро судово-медичної експертизи необхідно прибути з направленням прокуратури, паспортом і, при наявності, медичною довідкою, яку тобі видадуть у травмопункті;
– будь наполегливим у відстоюванні своїх прав. Якщо вважаєш, що розслідування за фактом твого побиття проведене незадовільно, оскаржуй дії посадових осіб у вищестоящих інстанціях, звернись за допомогою до засобів масової інформації.

І наостанок – бажаю тобі ніколи не потрапляти в такі ситуації, але бути до них підготовленим необхідно. Хай щастить!
Відповісти
 
 
+6 # месний 24.01.2013, 10:52
Треба автобуси сперед одправки провіряти, та кіть якісь дефекти у автобусі та у депо на ремонт, і повідомити людей а не люди дали гроші за білет, а типир їм кажуть оби уйшли та узяли другі білети. В даному випадку поведінку Івана Лелітки спровокували робітники автостанції, і в першу чергу вина лежить на них. А як наша миліція працює ми усі добре знаєме.
Відповісти
 
 
+2 # іршавчани 01.02.2013, 12:51
За цей наш Іршавський автовокзал давно потрібно взятись органам які за нього відповідають.Та м вже роблять кожен що хоче....то шофер напився то не вийшов до роботи,то невийшов бо бензину їм недали і інші причини.Як таке може взагалі бути??????????? ??Для чого вони там???Там кожен день якісь проблеми.Що робить той директор і куди дивиться?Як можуть продавати людям білети і потім відмінити рейс?Де це такі закони.Пора вже й відповідати своїй посаді,а не лише гроші брати.Люди цініть те що маєте і поважайте інших людей.
Відповісти
 
 
+7 # Світлана 26.01.2013, 18:14
Водії автобусів Іршавської автостанції завжди поводяться нахабно із людьми : виганяють пасажирів із автобусів ,мотивують свою поведінку тим що зупинок по сільських зупинках у них немає.ЯК ПОВИННІ ЛЮДИ ДІСТАТИСЯ ДО ТІЄЇ ЧИ ІНШОЇ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ,ЯКЩО АВТОБУС ВІДПРАВЛЯЮЧИСЬ З ІРШАВИ ЗУПИНЯЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В УЖГОРОДІ??????
Відповісти