Взимку проектуємо – влітку будуємо

Опубліковано .

Вчора міський голова зустрівся із проектантами Ольгою Селівановою та Олексієм Селівановим. Метою бесіди було проектування об’єктів запланованих на ремонт чи реконструкцію в цьому році.
Оглянувши запропоновані об’єкти, спільним рішенням було зупинитися на розробці проектно-кошторисної документації для реконструкції та капремонту дахів, відновлення мережі освітлення по вул.Гагаріна (до пожежної частини), освітлення пішохідних переходів міста та конструкції кругової розв’язки в центрі, капремонт системи опалення, фасаду, благоустрій території ДНЗ №2.

Крім цього було обумовлено вибір ще кількох об’єктів, над якими можна розпочинати роботу. Зокрема, фонтан та площа навколо нього і парк в районі Свято-Іллівської церкви.
Стосовно фонтану і парку, то досягнуто згоди про представлення ескізних пропозицій. А вже потім спільно із міськвиконкомом буде прийматися остаточне рішення, щодо дизайнерського оформлення.
До слова, це вже третя група проектантів, з якими міськрада розпочинає співпрацю. І, напевно, не остання, оскільки у Програму соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік закладено такий об’єм робіт, що виконати відповідну документацію один виконавець не спроможний. Тимпаче, цього року дещо ускладнилися вимоги законодавства, щодо відповідних документів, які повинні мати будівельники, щоб вести подібну діяльність.
Зокрема, зараз окрім наявності відповідної ліцензії, яка і залишилася обов’язковою, для суб’єктів, що спеціалізуються на розробці проектно-кошторисної документації, вимагається ще і кваліфікаційний сертифікат на виконання певного переліку робіт.
І це ускладнює роботу над упорядкуванням документів. Адже організації, з якими у минулому році Іршавська міська рада співпрацювала, цього року продовжувати роботу над спільними проектами не можуть.
Активність, із боку міськвиконкому, у підготовці необхідної проектно-кошторисної документації пояснюється тим, що цей крок дає можливість розпочати роботи на певних об’єктах відразу після зими. Переконаність у ефективності таких методів роботи маємо, оскільки зима минулого року пройшла у таких же перемовинах, пошуках варіантів та способів втілення і, як результат, - влітку реконструювали центральну площу, вимостили тротуари, звели пам’ятник чорнобильцям тощо.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+4 # smeet 26.01.2013, 21:24
Дякуємо за надію.Ми віримо що наше місто стане ще кращим.
"За європейську Іршаву".-це має стати лозунгом теперішньої Іршавської влади.І якщо перетворення в Іршаві будуть йти такими темпами-Іршава стане європейським містом. Якби ще хороший інвестиційний клімат,який залежить віл центральних органів влади,в Іршаві могла б хоч частково відродитись промисловість,р обочі місця-Ірава б розквітла і причепурилась.Д ай Боже нам сил!
Відповісти
 
 
+1 # папрапап 27.01.2013, 08:48
Будь ласка, проектуйте і робіть так , щоб було добре і правильно. А не так як зробили міст.Вчора проходив через нього і був у шоці.
Відповісти
 
 
+3 # smeet 28.01.2013, 20:53
Очевидно тут діло в іншому.Бажання було хорошим.І зробили добре.Але скоріш за все робили не спеціалісти.У нас кожен другий тепер будівельник-нав чились одне від другого шпаклювати, але не будівельної спеціальності.Т ут не вистачило якраз будівельної освіти.Знань не вистачило чим треба шпаклювати і як ремонтувати такі споруди-я маю на увазі спеціальні морозостійкі суміші. Але.....досвід теж грошей коштує...Другий раз будемо знати і брати на роботу спеціаліастів.
Відповісти
 
 
+3 # месний 28.01.2013, 11:40
Що до кругового у центрі, ліпше його оздобити світильниками шоб уночі гарно освітлювалася і дорога і клумба. А трьохсторонній екран можна на башні торгового центру поставити (шо в центрі)
Відповісти
 
 
+1 # тоже месний 03.02.2013, 21:45
А ввечері на екрані показувати якісь класні фільми,булоб круто.
Відповісти