Дорогою життя Марти Данилівни Чедрик

Опубліковано .

Звичним, напевно, є той факт, що на шпальтах газет, по телебаченню чи радіо, розповідають про начальників, депутатів, керівників підрозділів тощо. Приводом є різні події, а в тому числі ювілейні дати.
Та сьогодні говоримо не про керівництво. Сьогодні говоримо про тих - інколи непомітних, дуже часто скромних, стриманих у висловлюванні, але активних і дисциплінованих у роботі.
Це працівники, котрі віддають себе обов’язкам. Яскравим прикладом для сьогоднішніх молодих спеціалістів є Марта Данилівна Чедрик, яка святкує 70 років. Це жінка, яка володіє неймовірною здатністю, отримавши завдання, виконати його на найвищому рівні без сторонньої допомоги, а крім того, допомогти колегам, підтримати у важку хвилину, щедро поділитися знаннями і досвідом.
За своє життя Марта Данилівна працювала в різних колективах. Один із найбільших на Іршавській бавовняно-ткацькій фабриці, де була вимірювачем тканин у відділі технічного контролю. Згодом працювала у секторі обліку райкому Компартії, з 1990 до 1997 року працювала секретарем Іршавської міської ради, потім у загальному відділі райдержадміністрації, і довгий час була секретарем голови райради. Але куди б не закинула її доля, які б обставини не створювалися навколо – головними рисами залишалися людяність, порядність, доброта і простодушність.
Разом із своїм чоловіком вона зуміла гідно виховати дітей, онуків і вже має правнука. Вчора разом із ними вона зустріла свій 70-й День народження.
Привітати Марту Данилівну прийшли і міський голова разом із працівниками міської ради.
Шановна імениннице, ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, Божої ласки та сімейного благополуччя.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити