На сесії прозвітували про роботи виконані у минулому році та затвердили план на цей рік

Опубліковано .

Друге пленарне засідання 24-ої сесії 6 скликання відбулося вчора.
Присутнім був перший заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
На порядку денному було намічено з десяток питань.
Роботу сесії розпочали із звіту міського голови про виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2012 рік. Мер зауважив: „Все, що вдалося виконати у минулому році стало можливим завдяки тому, що ніхто із депутатів та представників міськвиконкому не лобіював особисті інтереси, основна увага приділялася проблемним точкам міста та способам їх розв’язання. Не менш важливим фактором є і співпраця та взаємодопомога з боку РДА та районної ради”.
Одними із пріоритетних завдань 2012 року була повна заміна вікон та вхідних дверей у всіх дошкільних навчальних закладах міста на енергозберігаючі. Адже це дає певну економію бюджетних коштів на енерго- та теплопостачанні, відповідно з’являється можливість виконувати інші роботи.
Гірша ситуація із реконструкцією та капремонтом дахів на багатоповерхівках, бо лише один будинок розпочали і той, на жаль, завершили лише у січні 2013 року у зв’язку із затримкою оплати рахунків.
Відмітити варто і ситуацію із ремонтом вулиць у місті. Лише одну із запланованих у минулому році – вулицю Локоти – не відремонтували.
Міський голова зауважив, що значні недопрацювання є і в капремонті житлового фонду. Причиною цього теж є недостатнє фінансування.
На жаль, не вдалося підійти до водопровідних і каналізаційних мереж міста. Єдина вулиця, на якій реконструювали частину водопроводу – Лесі Українки. Зовсім не торкнулися такої роботи по вулиці Беляєва. Поза увагою лишилися і каналізаційні мережі – не відновлено роботу по вул.Конституції і не прокладено жодну мережу нову в місті. Всі ці роботи заплановано на цей рік.
Відмітити варто і роботи по реконструкції тротуарів (вул.М.Рильського, по вул.Шевченка – від Промінвестбанку до перехрестя на вул.М.Рильського; від райсуду до ДПА). Знаковими також є повна реконструкція центральної площі міста, будівництво кругової авторозв’язки, реконструкція центрального мосту через р.Іршавку, приведення у належний стан та реконструкція скверу Ілошваїв (біля стоматполіклініки). Не оминули і укріплення берегів річок, які протікають через місто. У міському парку розчищено староріччя з метою зменшення навантаження на основне русло під час паводків. Гравійною сумішшю укріплено береги Іршавки в районі Свято-Іллівської церкви тощо. Детальніша інформація про звіт по виконанню Програми соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік дивіться у таблиці нижче.
Таким чином, звіт міського голови про виконання програми соціально-економічного розвитку взяли до уваги. На цей рік вирішили зосередити зусилля депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, громадськості міста на виконанні в максимально можливому обсязі намічених Програмою заходів на 2013 рік.
Після розгляду звіту про роботу за минулий рік, присутні затвердили Програму соціально-економічного розвитку (перелік основних заходів та робіт) Іршавської міської ради на 2013 рік. На першому пленарному засіданні народні обранці отримали цей план для детального ознайомлення і внесення своїх пропозицій.
Таким чином, Володимир Пишний запропонував включити в розділ «Утримання комунального житлового фонду» капітальний ремонт дахів будинків 14, 16 по вулиці Чапаєва. Крім цього, на адресу міськвиконкому надійшов лист від ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 із прохання прокласти тротуар від відділу освіти до будівлі цього навчального закладу. Третьою пропозицією, якою доповнили Програму, є пішохідна доріжка по вулиці М.Рильського.
Із відповідними змінами та доповненнями присутні затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік.
У зв’язку з тим, що у Іршаві почали масово почали з’являтися різні рекламо носії на будівлях, огорожах та парканах, на розгляд сесії було винесено питання про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іршавської міської ради.
Нагадаємо, що встановлення сіті-латів та бігбордів у місті регулюється на основі схеми розміщення таких носіїв погодженої із дорожньою автоінспекцією. Але інші способи встановлення рекламних щитів – безконтрольні. Зважаючи на недавній випадок, коли рекламний щит обвалився із кріплення, а також доволі часту появу подібних рекламних засобів у місті, депутати затвердили проект регуляторного акту, який буде розміщений на офіційному сайті Іршавської міської ради в повному обсязі, строком на один місяць, як того вимагає законодавство. Після чого знову буде винесений на розгляд сесії. Згідно із цим документом регулюватиметься дозвільна процедура на встановлення рекламо носіїв, технічні норми та правила техніки безпеки, а також розрахунки та розмір оплати за тимчасове користування місцями, де розміщуватимуться рекламні засоби.
Також сесією затверджено проект рішення про внесення змін до складу комітету з конкурсних торгів та розглянуто ряд поточних бюджетних питань. Серед яких, депутати проголосували за виділення коштів у сумі 390 тисяч гривень для співфінансування проекту «Через енергію надихаємо майбутнє покоління» програми підтримки реалізації енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії (EuropeAid /131230/L/ACT/UA), Грантова угода № ENPI/2012/309-784 від 21.12.202, який передбачає реконструкцію ДНЗ№1 м.Іршава. Виконується у ГО «Перехресні зв’язки» у партнерстві із Іршавською міською радою.
Підтримали депутати і проект рішення про спрямування 60-ти тисяч гривень для фінансування ФК «Бужора».
На розгляд народних обранців було представлено ряд питань із земельних відносин. Оскільки, всі вони були розглянуті профільною комісією міськради напередодні, особливих зауважень та додаткового обговорення не потребували.
Таким чином, депутати підтримали пропозицію про вилучення земельної ділянки із постійного користування Іршавської Райспоживспілки та передачу її у землі запасу міської ради. Стосовно цього міський голова відмітив, що на сьогодні орендна плата за землю є одним із основних джерел поповнення міського бюджету.
Наступним присутні затвердили ставку земельного податку, яка становить, у межах міста Іршава – 1грн.68 коп. та 84 коп. – с.Собатин.
Наприкінці депутати адресували питання до Івана Мошколи про роз’яснення ситуації, яка склалася на сьогодні із розподілом земельних ділянок для жителів міста в урочищах Летище і Ставліш. Іван Іванович відповів, що наразі проект капітального планування території на стадії завершення. До кінця лютого вже планують отримати цю документацію. Відкритим, поки що, залишається питання про кількість земельних ділянок, які перепадуть жителям міста, та тим громадянам, що звертаються із заявами до РДА і також мають бажання отримати землю. Втім, заступник голови РДА повідомив, що за попередньою інформацією, імовірно, кількість ділянок може збільшиться.


Звіт про виконання Плану соціально-економічного розвитку на 2012 рік

Найменування заходів Стан виконання
Наповнення міського бюджету Заходи цього підрозділу в основному виконані, або в стадії виконання
Земельні питання Заходи цього підрозділу в основному виконані, окрім виділення земельних ділянок під житлове будівництво

Утримання шляхової та вуличної інфраструктури

Капітальний ремонт вулиць  Капремонт вулиць та площ: Першотравнева, Шкільна, Чапаєва, пл. Народна – виконано, решта - ні
Капітальний ремонт (при наявності коштів) щебенем вулиць Виконано вулиці 16 Липня, Шкільна, Набережна (частково)
Поточний ямковий ремонт вулиць Виконано по вулицям: Білецька, Борканюка, Гагаріна, Горького, Заводська, Комарова, Коцюбинського, Набережна, Ніколаєва, Партизанська, пров. Партизанський, М.Рильського (частково), Робітнича, Севастьянова, Українська, Фединця, Федорова, Б.Хмельницького, Чапаєва, пров. Шевченка
Поточний гравійний ремонт вулиць Виконано по вулицям: Конституції, Лісна, Карпатська, Летище, Молодіжна, Миру, Піонерська, дорога до кладовища по вул. Українській, нова під’їзна дорога між новим і старим кладовищем по вул. Українській; переїзд з вул. Ніколаєва на вул. І.Франка; пішохідний перехід між вул. Першотравневою та вул. Севастьянова, вул. Бєляєва та вул. Українською; кінець вул. Севастьянова від хреста до кінця вулиці
Прочистка існуючих та облаштування нових водовідвідних канав, кюветів вздовж шляхів та вулиць міста (при відсутності на вулицях ливневих водостічних мереж ), зокрема по вул. Шкільній в районі ЗОШ № 2 . Виконано частково
Круговий рух Виконано
Бруківка по вул. І.Франка, М.Рильського, Партизанській Виконано частково (з певними недоліками)
Встановлення по місту дорожніх знаків, світлофору на перехресті вул. Фединця та вул. Білецькій та розмітки згідно вимог ПДР Світлофори не встановлено, розмітка - виконано частково
Сквери вул. Шевченка, 54,56,58;
- вул. Набережна (поблизу котельні, прибудинкова територія);
- вул. Шкільна, 4 ;
- вул. Шкільна, 4 ;
- вул. Шевченка (поблизу Держказначейства);
- пл. Народна (позаду стоматполіклініки, захоронення родини Ілошво);
- пл. Народна, (вздовж будівель БДТ, РДА, міськради);
- вул. Шевченка - пам’ятник ліквідаторам аварії на ЧАЕС;
- встановлення 16 декоративних лавиць для сидіння в скверах
Не виконано
Виконано

Виконано частково
Виконано частково
Виконано частково
Виконано

Виконано

Виконано

Виконано – встановлено 25 лавиць
Фонтани – відновлення роботи фонтану на пл. Народній та фонтану в сквері воїнам-афганцям Виконано частково (фонтани не реконструйовано)

Парки (благоустрій, прибирання, встановлення стаціонарних силових тренажерів)
Виконано
Розробка проекту та облаштування паркової зони поблизу Свято-Іллівської церкви Не виконано
Тротуари –вул. Шевченка від Промінвестбанку до перехрестя на вул. М.Рильського, від райсуду до ДПА.
- по вул. Шкільній до ЗОШ № 2 та ДНЗ № 1;
- - по вул. Гагаріна;
- по вул. Білецькій;
- відновлення тротуару по вул. Борканюка;
- по вул. Б.Хмельницького від базару до ж/б Рейті;
- облаштування пішохідних доріжок між вул. Терешкової та Української, Севастьянова та Першотравневою, від вул. Набережної до будівлі нової церкви;
- зрізка старих та аварійних дерев, що ростуть посередині тротуарів (місце зрізки та кількість дерев визначає міська рада)

Виконано


Не виконано
Не виконано
Не виконано
Не виконано
Не виконано


ВиконаноВиконано частково

 
Вбиральні Виконано частково
Автостоянки пл. Народна (біля стоматполіклініки)
- на земельній ділянці п/п Химинця І.М. та в урочище Летище;
- вул. Гагаріна (дорога до Свято-Іллівської церкви)
Облаштовано місце для паркування

Не виконано
Виконано частково
Вуличне освітлення:
- реконструкція та відновлення на вулицях Гагаріна від СП «Сандерс» до пожежної частини;
- встановлення стаціонарних електричних стовпів по вул. Суворова;
- встановлення ліхтаря освітлення на перехресті вул. Локоти та вул. Гагаріна


Не виконано


Стовпи встановлено, лінію не протягнуто

Виконано
Водопровідні та каналізаційні мережі:
-реконструкція водопровідної мережі по вул. Беляєва, Л.Українки;

- реконструкція основного водогону від водозабору по вул. Федорова, Гагаріна;
 - 100-відсоткове облаштування жителями міста на вулицях без центральної каналізації автономних водовідвідних систем (септиків);
- відновлення роботи каналізаційної мережі по вул. Конституції;
- вивчення питання можливості проектування та будівництва каналізаційної мережі частини вул. Українській та Залізничній за дольової участі жителів вулиці

Виконано частково (по вул.Лесі Українки)Не виконано


Не виконано

Не виконано

Замовлено проект будівництва каналізаційної мережі по вулицям Українська, Залізнична, Конституції, Фізкультурна, Спортивна
Благоустрій території міста:  
- очистка від побутового сміття; Виконано
 - 100-відсоткове заключення угод з жителями міста та СГД на вивіз побутового сміття та забезпечення повної оплати за надані послуги; в стадії завершення
- фарбування та встановлення контейнерів для збору побутового сміття; Виконано
- встановлення урн для збору побутового сміття; Виконано
 - інвентаризація зелених насаджень, дерев, кущів, квітників, клумб з видаленням аварійних та застарілих і висадженням нових зелених насаджень по вул. Білецькій, Федорова, Гагаріна, Шевченка; в стадії завершення
 - зрізка аварійних дерев ( по мірі необхідності); Виконано
- проектування та проведення робіт по впорядкуванню і приведенню до вимог санітарних норм стічного потоку, що проходить через місто (від СП «Сандерс» через прибудинкову територію буд. № 54 по вул. Шевченка, під вул. Шевченка); Не виконано
- облаштування зручного для пішоходів та автотранспорту проїзду через водовідвідну канаву вздовж ЗОШ № 2; Виконано
- встановлення водовідвідної труби по вул. Комарова; - облаштування зручних для пішоходів з’їздів з тротуарів на проїжджу частину вулиць в центрі міста та з центрального мосту на тротуари;
- встановлення обмежуючих по висоті габаритів для автотранспорту при в’їзді на прибудинкову територію буд. № 3 та № 4 по вул. Шкільній; Не виконано
- впорядкування центральної частини міста, заміна бордюрів на клумбах, впорядкування сходів та майданчику перед РЦКіД та центрального мосту; Виконано
- відновлення декоративного освітлення пам’ятника загиблим воїнам-визволителям; Виконано
- придбання та встановлення стаціонарних силових тренажерів по вул. Набережній; Виконано
- облаштування зручних для пішоходів з’їздів з тротуарів на проїжджу частину вулиць в центрі міста та з центрального мосту на тротуари; Частково виконано
- ремонт містка по вул. І.Франка – Ніколаєва; Виконано
- відновлення сходів до русла р. Іршавки поблизу нової церкви; Виконано
- ліквідація стихійних смітників в районі старих очисних споруд; Частково виконано
- ліквідація залишків теплотраси централізованого теплопостачання в районі кафе «Венеція» Виконано
Ріки:  
 - р. Синявка
- вивчення доцільності і можливості реконструкції автомобільного мосту по вул. Білецькій та демонтажу залізобетонних конструкцій шлюзу;
Не виконано
- виготовлення та встановлення (підняття) до безпечного рівня нового пішохідного містка по вул. Зарічній; Виконано
 - очищення від чагарників та аварійних дерев русла нижче мосту в районі АГК; Не виконано
- р. Іршавка:
- вивчення питання і по можливості проведення робіт по берегоукріпленню в районі Свято-Іллівської церкви та вул. Партизанської;
Частково виконано
- прочистка берегів річки, укріплення набережної; Частково виконано
- облаштування двох місць для купання; Частково виконано
- вивчення питання доцільності та технічних можливостей відновлення другого русла річки в районі ДНЗ № 4 та млина комбінату хлібопродуктів Виконано (відновлено староріччя р. Іршавки)
ДНЗ № 1: ремонт даху; заміна вікон (депутатські кошти); поточний ремонт приміщень; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води; забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано частково, проведено заміну вікон і дверей
ДНЗ № 2: заміна вікон та вхідних дверей (за рахунок коштів обласного бюджету); поточний ремонт приміщень; завершення облаштування автостоянки; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води, забезпечення дровами паливними або вугіллям Завершено роботи по заміні вікон та дверей
ДНЗ № 3: ремонт даху; заміна вікон та вхідних дверей (за рахунок коштів обласного бюджету); поточний ремонт приміщень; благоустрій території; вивчення питання доцільності встановлення більш сучасного лічильника води, забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано частково
ДНЗ № 4: придбання необхідного обладнання (інвентар, меблі, посуд, білизна, іграшки тощо), забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано
ДНЗ с. Собатин: заміна вікон; забезпечення дровами паливними або вугіллям Виконано
Клуб с. Собатин: поточний ремонт; придбання необхідного обладнання та інвентарю; ремонт підлоги Виконано
Відкрити лікарську амбулаторію с. Собатин Виконано частково
Кладовища: жива огорожа на кладовищі по вул. Білецькій; проведення благоустрою території міських кладовищ Виконано
Ремонт та реконструкція дахів багатоповерхових житлових будинків – перша черга: вул. Набережна, 1-б; вул. Шевченка, 56; вул. Набережна, 2; вул. Набережна, 7; вул. Шевченка, 54;
друга черга (капітальний ремонт дахів): вул. Волошина, 22; вул. Пушкіна, 24; вул. Шкільна, 19; вул. Партизанська, 9; провул. Партизанський, 1-а
Виконано по вул.Набережна 1-б
Ремонт та реконструкція внутрішніх комунікаційних мереж в підвальних приміщеннях багатоповерхових житлових будинків: вул. Набережна, 1-б, 2; вул. Шевченка, 54; вул. Шевченка, 31,33,35 Частково виконано
Міський стадіон Виконано частково
Міський ринок Не виконано
Амфітеатр: можливість будівництва міського амфітеатру на території парку. Не виконано, в стадії вивчення громадської думки щодо доцільності будівництва
ЗОШ № 1; облаштування зовнішньої штукатурки будівлі школи згідно проектів та кошторису (за кошти рай бюджету – 1640 тис.грн.); облаштування огорожі території школи; облаштування спортивного та ігрового майданчику; - реконструкція даху. Не виконано
ЗОШ № 2 та гімназія; заміна 28-ми вікон на теплозберігаючі (за кошти рай бюджету); Виконано частково
Дитяча школа мистецтв: капітальний ремонт системи опалення Проведено поточний ремонт
Районний будинок культури: капітальний ремонт будівлі Виконано
Відкриття соціальної аптеки в місті  Виконано

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити