Іршавськими дільничними затримано зловмисників, які пошкодили ліхтарі на центральному мості

Опубліковано .

Йдучи на роботу багато мешканців м. Іршава помітили, що на мості через річку Іршавка пошкоджено ліхтарі нічного освітлення. Зловмисники незважаючи на те, що минулого року міст було реконструйовано, пошкодили ліхтарі, які буквально були вирвані ними із конструкції моста.
Міський голова  про дане пошкодження повідомив до Іршавський РВ УМВС.
Згодом на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу , яка даний злочин задокументувала. Цей факт було занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
У подальшому дільничні інспектори Іршавського РВ УМВС майор міліції Василь Ливдар та лейтенант міліції Віталій Данканич розпочали пошуки зловмисників.
Результати роботи не забарились. Дільничними інспекторами Іршавського РВ УМВС було встановлено, що на передодні у вечері двоє мешканців села Брід повертались додому і проходячи через міст вони пошкодили ліхтарі.
За даним фактом Іршавським РВ УМВС відкрито кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування.

Майор міліції, пом.начальника по ВГ та ЗМІ
Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області                          Віта Горзов


P.S. Від міськвиконкому.
Цей інцидент, чесно кажучи, дав досить тривожне відлуння у місті. І він, безумовно, не перший, оскільки були різні випадки, пошкодження дерев, чи тих самих світильників. Нерідко це траплялося випадково, коли водій автівкою наїхав на деревце, чи пішохід у нетверезому стані зачепив ту ж сакуру чи ліхтар. Але такого нахабного і зухвалого хуліганства місто ще не бачило. Камери відеоспостереження зафіксували цей інцидент:  двоє молодиків, без будь-яких на це причин, почали розбивати і виривати світильники. Не зупинилися на двох знищених, вирішили довести все до кінця.
Жодного пояснення, яке можна втиснути в рамки здорового глузду, немає. І скоріше за все проводити якісь виховні бесіди теж не має жодного сенсу. Тут справа лишається лише за правоохоронними органами.
І до слова, віддати належне слід начальнику  Іршавського РВ УМВС, підполковнику міліції Миколі Куриця та всім працівникам райвідділу. Адже оперативно і за дуже короткий термін злочин розкрили, а зловмисників ідентифікували.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+7 # Іван 11.02.2013, 19:24
Ну, нарешті! Молодці дільничні, хвала їм! А тим мерзотникам потрібно присудити справедливий та нещадний вирок!!! Фотки їхні виставляйте на сайт, щоб всі своїх негероїв бачили в лице!
Відповісти
 
 
+3 # наш 11.02.2013, 22:05
15 суток!!!!
Відповісти
 
 
+4 # тоже месний 14.02.2013, 15:29
І + світильники.
Відповісти
 
 
+4 # Иршавчанин 13.02.2013, 02:05
Ну чи п...нь є у Броді))) - тепер зловмисникам потрібно набити фонарі.
Відповісти