На Іршавщині триває операція «Візит». Поспілкуйтесь зі своїм дільничним

Опубліковано .

Протягом лютого в Іршавському районі будуть проводитись профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян.
Робоча назва операції – «Візит», мета якої є налагодження належних партнерських стосунків між міліцією та громадянами щодо профілактики злочинності, посилення авторитету міліції серед населення на території району.
Як повідомив заступник начальника Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області підполковник міліції Федір Петер, протягом місяця до кожного дворогосподарства чи квартири обов’язково завітають працівники міліції. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони вручатимуть візитні кратки з відповідними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції. На візитках також будуть вказані дні та години прийому громадян на дільницях обслуговування. Окрім цього правоохоронці цікавитимуться, хто мешкає у будинку чи квартирі, де ви працюєте чи навчаєтесь, чи маєте паспорт та реєстрацію. Можуть спитати також, чи хтось не турбує мешканців своєю антигромадською поведінкою, до яких слід вжити заходів, аби не допустити те чи інше правопорушення.
Під час обходу помешкань працівники міліції проводитимуть роз»яснювальну роботу щодо попередження та запобігання квартирних крадіжок.
Крім цього, проводитиметься індивідуально-попереджувальна робота з особами схильними до вчинення насильства в сім’ї та робота по попередженню вчинення злочинів та правопорушень відносно самотніх та людей похилого віку. Не залишать поза увагою неповнолітніх, батьки яких ведуть антигромадський спосіб життя або працюють тривалий час за кордоном. Особлива увага звертатиметься на запобігання розповсюдження наркоманії та пияцтва.
До речі, працівниками міліції вже відвідано 1300 помешкань, а взагалі всіх є по району 26592 із яких 23878 у сільській місцевості.
Іршавська міліція попереджає мешканців району: якщо до вас прийдуть люди у формі – не турбуйтесь, так як міліція знайомиться з населенням та роз»яснює громадянам як не стати об»єктом злочинних посягань.
    Віта Горзов                                                        майор міліції
                                                                                Іршавського РВ УМВС    

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити