Сьогодні Іршава отримала 100 саджанців японської вишні

Опубліковано .


За сприяння народного депутата України Віктора Балоги наступного тижня місто поповниться деревами молодої сакури.
Ще наприкінці минулого року Віктор Іванович підкреслив, - «Поки буде здоров’я, то разом із міською владою посадять сакури в Іршаві у всі сторони, щоб містяни відчували, що їхнє місто найкрасивіше».
Тож саме сьогодні саджанці привезли та розвантажили у підсобних приміщення одного із міських садочків. Днями розпочнеться робота по підготовці до першої весняної толоки. Міські господарники проводитимуть вирубку дерев, та готуватимуть місця для молодих саджанців.
Адже, як ми вже повідомляли, на вулицях райцентру, зокрема, по вулиці Шевченка, є велика кількість трухлявих аварійних дерев. Подібний їх стан загрожує і пішоходам, і автомобілям. Міськрадою було проведено опитування серед тамтешніх мешканців з приводу видалення старих насаджень, натомість запланована висадка на їх місце молодих саджанців. Більше 80% жителів вулиці Шевченка підтримують таку ініціативу.
Отже, весняна толока відбудеться найближчим часом за сприятливих погодних умов. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до посадки сакур.
Про точну дату та час буде повідомлено додатково на нашому сайті.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 # Nick 14.03.2013, 18:56
В Японии приближается прекрасное время весны, тепла и цветения сакуры. Но для многих этот период еще обозначает обострение страшной болезни - «kafunshou» — аллергии на пыльцу растений. Очень многие люди в Японии страдают аллергическими заболеваниями, а страна занимает лидирующее место в мире в этом печальном рейтинге.

Почти все мои знакомые японцы страдают аллергией: многие задыхаются от астмы, у других с детства не проходящие кожные дерматиты, атопия, аллергические высыпания, остальные мучаются от поражения дыхательных путей, используя каждые 15 минут спреи, чтобы хоть как-то облегчить зуд в носу и слезящихся глазах. Именно весной на улицах Японии больше всего людей в марлевых повязках. Чтобы поменьше контактировать с аллергенами японцы одевают на лицо двойные маски, носят плотно прилегающую одежду и очки.
У некоторых аллергия сезонного характера, у других круглый год.
Відповісти
 
 
0 # smeet 22.03.2013, 16:37
А у мене всі знайомі японці люблять сакури, а знайомі автралійці не люблять кенгуру,всі знайомі кенійці кажуть, що їм всерівно.
Відповісти
 
 
+2 # Василь 25.03.2013, 09:03
Скільки раз в місяць виходить газета "Іршава - наше місто"? Як розглядаються питання користувачів, і чи на всі питання дають відповіді?
Відповісти