Нова тема для обговорення

Опубліковано .


Декілька тижнів тому розпочалася співпраця із представниками «Закарпатмедінжсервіс» - Юрієм Несухом, Василем Черкуном та Ксенією Черкун. Разом із керівниками міста вони обговорювали проекти благоустрою центральної площі в нашому місті та будівництва амфітеатру. Як зробити красиво, зручно і головне дешево – ось найскладніші питання у цій роботі.
Багато ідей, дискусій та в результаті на папері вигляд амфітеатру із висоти пташиного польоту: декоративні світильники довкола, сцена та трибуна на 500 посадкових місць, а між ними танцювальна площадка, яку можливо взимку використовувати як каток. Все це із легких конструкцій. В результаті довгих творчих обговорень та пропозицій вималювалася і центральна площа із сонячним годинником посередині та алеєю слави із пам’ятними знаками, різноманітна бруківка, метал, бронза – можуть прикрасити площу Народну. Такими парк та центральну площу міста (на фото) побачили архітектори. А якими їх уявляєте Ви? Щоб Ви запропонували? Чого не вистачає? Залиште свої пропозиції, ідеї та думки! Будемо раді вислухати кожного! Зробити можна будь-що, але треба великі кошти, тож ми повинні пам’ятати, що робити треба дешево і красиво!

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+21 # 24VA 25.02.2012, 17:50
З алеєю посеред площі гарно придумано особливо перший варіант. А от амфітеатр можна зробити масивніше. По-перше зробити сцену більшою, і ту ракушку (над сценою) зробити у іноваційному стилі а не просто напівкруглу, збільшити їх до такої величини щоб там можна було і фільми показувати(було би як літній кінотеатр). По-друге трибуну можна ще раз таку зробити(тобто більшу), щоб посадочних місць було до тисячі. Розширити її по краях і у висоту. Щоб це була не просто якась споруда із труб і скла, а споруда яка б зацікавлювала і дивувала людей своїм зовнішнім виглядом, наприклад зробити у хай-тек стилі або у модерніському. Звісно коштів більше треба буде але краще сто раз відміряти ніж раз відрізати.
Відповісти
 
 
-8 # Іршавчанин 26.02.2012, 23:36
3 тисячі? шановний 24VA! для кого? Іршава збирає не більше 500-600 чоловік - ну звичайно якщо це не якесь велике свято. а площа краще буде з годинником сонця, не можна топтати нашу символіку!
Відповісти
 
 
+20 # 24VA 27.02.2012, 17:22
Де ви бачили щоб я писав 3 тисячі? я написав до тисячі а не три тисячі.
Відповісти
 
 
+23 # Настя 27.02.2012, 20:23
Класна ідея з амфітеатром, давно треба було , і гарно оформлено, практично, лиш сцену дійсно треба більшу, щоб і концерти там можна було проводити, і виступи, і святкові заходи різні.
Відповісти
 
 
+14 # Колян 05.03.2012, 19:08
Мечтать не вредно!
Потрібно діяти!
Що можемо ми краще запропонувати ніж архітектори?!
Проблема не в тому, що як або де, або коли? Проблема в тому, що - скільки?
Відповісти
 
 
+15 # Бокотей Василь Ів. 08.03.2012, 18:32
Шановні, мені дуже шкода архітектора, але ідея в нього дуже убога, мабуть це тому що заплатили мало, а мабуть просто не креативний він... Дивлячись на 3Д зображення, хочеться плакатти =)
А так, краще хоч шось, ніж нічого...
Відповісти
 
 
-16 # СлавКо 10.03.2012, 18:37
Площу зробити без годинника..... він нікому непотрібний.... . а замість амфітеататру краще провести цетральну воду на вулицю де її нема...
Відповісти
 
 
+21 # 24VA 01.04.2012, 23:50
Ще було б добре як би у Іршаві був кінотеатр.. а то у вихідний день нікуди піти. Можна виділити під нього вже існуючу споруду або знайти інвестора і збудувати нову.
Відповісти
 
 
+24 # Vlad 03.04.2012, 22:20
Ця ідея є дуже цікавою !
Відповісти
 
 
-5 # Slavka 16.06.2012, 22:37
У нас кiнотеатри закривають. У них уже нiхто не ходить. Нерентабельнi.
Лiпше для дiтей щось побудувати, де вони могли б занiматися
Відповісти
 
 
-15 # 24VA 02.04.2012, 16:10
Ще хотів би за пропонувати власний варіант алеї слави(як я її бачу). Це змінений перший варіант, але більший. У центрі алеї-компаса випукла напів-сфера на якій зображений герб Іршави, далі йде пєдестал алеї, після неї ще два пєдестали, під останнім знаходяться чотири силістичні променя що показують на напрями чотирьох сторін світу Північ Південь Захід Схід, та ще 4 променя менші що знаходяться між великими. І це все знаходиться на великому циліндричному пєдесталі(не високий) на якому по кругу вигравірувані полоси.
fotky.com.ua/view/118107_bfy25
Відповісти
 
 
+12 # Міша 30.04.2012, 01:31
Спочатку реконструюйте будинок культури, і міську раду (на фото видно в якому вони стані) а потім помрійте про амфітеатр, В Іршаві він не буде користуватись популярністю! а ось сучано обладнаний кінотеатр так! Доречі а з басейном у нас що???
Може краще б було спочатку завершити будівництво завмерлих обєктів, ніж марно тратити час на ось це!
Все в нас робиться через Жо....у!
Відповісти
 
 
+30 # Vlad 02.05.2012, 22:46
Краще добудувати басейн біля школи, реставрувати і обладнати кінотеатр а не планувати амфітеатр.
Відповісти
 
 
+2 # ivan 28.05.2012, 17:40
на скільки я знаю, міска рада басейн добудовувати немає права, це районна програма, гроші виділялися з відділу освіти.
Відповісти
 
 
+4 # Наташа 12.10.2012, 18:52
Будьте добрі я знаю що не в тему пишу но зробіть уже ремонт у РАГсі , пак ганьба туди йти молодятами не ош розписуватися ай заходити...як не як то має бути там красиво там же створюються молоді сімї)))
Відповісти