Святкове засідання жіночого клубу «Берегиня»

Опубліковано .


Жінка – це турбота і ніжність, надія і любов, вірність і терпіння… Жінка – це мати, дружина, сестра, дочка… Але найголовніше призначення жінки – бути берегинею роду, домашнього вогнища та затишку. Від народження і до смерті вона несе відповідальність за тих, хто поруч, піклується, оберігає, переживає. І за все це їй так рідко дякують. Щоправда в Іршаві вдячність жінкам висловлюють щорічно. Тут діє міський жіночий клуб «Берегиня», який і займається організацією цих заходів. Традиційним є його зібрання у неділю після 8 березня. Минулого року запрошеними гостями на святі були освітяни, цього року – медики, які зараз на заслуженому відпочинку. Загалом зібралося близько 25-ти жінок. Подарунком від депутата обласної ради Павла Балоги був святковий стіл. Всі медпрацівники отримали подяки від Іршавської міської ради «За багаторічну сумлінну працю на медичній ниві, активну громадську роботу та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня». Вручив їх Іршавський міський голова. Із вітанням від районної ради прийшов начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства Роман Меренич. Але, напевно, найбільше задоволення присутні отримали від виступу вітальної групи Будинку дитячої творчості.
Концертна програма умовно була поділена на три частини. У першу чергу дітки привітали теплими словами всіх жінок, потім звернулися до медичних працівників, котрі були гостями на цьому святі і врешті привітали тих, хто для кожного є найдорожчим у світі, – для всіх напевно зрозуміло, що це мама. Побажали дівчатка і хліба з ікрою, і модних суконь та машин, і щовечора ресторан, та всіх земних і неземних благ для кожної дами. Та правду кажучи найемоційнішим став виступ Юрія Танько – «Ода жінці» та пісня «Женщина любимая» у його виконанні настільки захопили присутніх тут жінок, що ті попросили хлопця виконати щось на біс. Відмовити такій кількості чарівних та поважних пані Юра, звісно ж, не зміг.
Ведучою на вечорі була Наталія Бабинець і між концертними номерами вона вітала присутніх тут та передавала подарунки від голови Іршавської районної ради Станіслава Сухана та депутата обласної ради Степана Деркача. Наталія Юріївна надавала слово своїм колегам та гостям. Кожна виступаюча бажала простого жіночого щастя, адже в цьому понятті закладений надзвичайно глибокий зміст, а кожна з присутніх жінок, пройшовши часто тернистий життєвий шлях, дуже добре знає цей зміст. Шкода, що лише один раз у рік, чи не кожен згадає маму, бабусю, дружину чи сестру. Поцілує, обійме та допоможе.
Таким стало святкове засідання жіночого клубу «Берегиня» цього року. Хочеться побажати всім жінкам любові, терпіння та здоров’я, а активістам організації – творчого натхнення та нових ідей.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити