План заходів по проведенню місячника обговорили і доповнили на виконкомі

Опубліковано .


Із настанням весни завжди додається чимало всякої роботи. Щоб її всю виконати у міськвиконкомі розроблено план заходів по проведенню місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки у місті. А роботи, як показав огляд всіх вулиць міста, надзвичайно багато. Це і стало основним питанням на вчорашньому розширеному засіданні виконавчого комітету Іршавської міської ради. Із планами по саночистці присутніх ознайомив заступник міського голови Іван Завидняк. Одним із першочергових завдань тут є приведення у належний санітарний стан територій житлових масивів міста, прилеглих територій підприємств та організацій, міських кладовищ. Також у ряді перших стоїть ліквідація стихійних сміттєзвалищ, яких, до речі, на території міста чимало (див.матеріал «Детальніше про дарунки весни»); очищення від сміття русла і прибережних смуг річок, струмків, стічних канав; ремонт і встановлення лавок у міському парку та центрі міста, ямковий ремонт центральних вулиць, обрізка кущів і дерев тощо.
Декілька пунктів із цього плану вже виконано. У центрі міста по вулиці Гагаріна вдалося провести вирубку старих дерев і обрізку тих, які лишилися. Відтак, наступним стане посадка молодих саджанців на місці зрізаних дерев. А садитимуть цього року сакури. Весняна толока пройде за сприяння очільника МНС Віктора Балоги. Місто до посадки молодих дерев готують працівники комунального та представники бюджетної сфери (оператори, техпрацівники дитсадків). Також зрізано кілька дерев у сквері на центральній площі (праворуч адмінбудівлі РДА). Проект благоустрою цієї території зараз знаходиться в стадії розробки. Завдання архітекторів, котрі працюють над ним, зробити як найбільше місць для відпочинку, естетично облаштувати клумби та озеленити.
Члени виконкому внесли свої доповнення до плану заходів по саночистці міста, зокрема ліквідація сміттєзвалища при в’їзді в місто зі сторони Ільниці; вирубка аварійних дерев (тополі) між вулицями Білецькою та Шкільною (біля Райавтодору) і у провулку біля Свято-Іллівської церкви; ліквідація вбиральні біля музичної школи; відновлення бордюрів біля стоматполіклініки; відновлення роботи фонтану.
Присутні на засіданні не лише доповнили список робіт по прибиранню міста, а й погодилися допомагати та наголосили на тому, що потрібно вжити якихось заходів аби запобігти подальшому засміченню території та проявам вандалізму.
Тож сподіватимемося, що спільними зусиллями все-таки вдасться навести лад у нашому місті. Як бачимо старт може бути хороший, але роботи надзвичайно багато. Побачимо як удасться фінішувати.
Також члени виконкому розглянули зо два десятки традиційних питань, які входять в їх компетенцію, зокрема про надання дозволів на торгівлю, розміщення рекламоносіїв на території міськради за затвердженою схемою, про видачу свідоцтв на право власності тощо.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 # Йосип 29.03.2012, 21:59
Степан Степанович, Ви, реально, справжній МЕР!!! Молодець!!! Бажаю вам сил, мужності, терпіння та здоровя, перетворити Іршаву у дійсно привабливе, європейське, місто!!!
Відповісти