Весняна толока із міністром надзвичайних ситуацій

Опубліковано .

Вчора в Іршаві побував керівник МНС Віктор Балога. Метою візиту стала посадка сакур. Разом із Віктором Івановичем приїхали народний депутат України Василь Петьовка, депутат облради Павло Балога, депутат облради, заступник Ужгородського міського голови Володимир Трикур, депутат облради, директор центру нейрохірургії Володимир Смоланка, депутат облради, голова Мукачівської РДА Ілля Токар, депутат облради Максим Хохлов. На весняну толоку також вийшли перші керівники Іршавського району – Віктор Феєр та Станіслав Сухан, голова, працівники та члени виконкому Іршавської міської ради, депутати райради.

Керував процесом та консультував усіх присутніх як вести догляд за молодими саджанцями Віктор Іванович, а після того, як усі дерева посадили провів невеличкий майстер-клас із обрізки сакур. Загалом цього дня було посаджено 75 молодих дерев: по вулиці Гагаріна, від автостанції до будинку побуту «Веселка», та по вулиці Шевченка, від транспортного мосту до райвідділу міліції. Тепер у нашому місті 175 цих прекрасних деревцят, надіємося на те, що це не остання посадка.
Як відзначив очільник МНС: «Сакури символічно садити кожен рік, бо це культура, це кохання та чистота. Дуже добре, що такі дерева «прижилися» на Закарпатті. Ми повинні продовжувати цю традицію».
Нагадаємо, що ще минулого року місто отримало сто молодих японських вишень від Павла Балоги. Ініціатором осінньої толоки також був Віктор Іванович. Тоді ж пообіцяли посприяти і у весняній посадці. Як бачимо - слова дотримали.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити