пологове відділення Іршавської райлікарні обладнано апаратами вартістю більше двох мільйонів гривень

Опубліковано .


Лише минулого року наприкінці серпня на базі Іршавської районної лікарні було офіційно відкрито нове пологове відділення, а сьогодні тут презентували найновіше обладнання, вартість якого 2,5 мільйони гривень. На презентацію приїхали голова обласної ради Іван Балога, депутат облради Павло Балога, голова РДА Віктор Феєр, голова райради Станіслав Сухан, Іршавський міський та сільські голови, а також районні та обласні депутати і медпрацівники.
Ініціатором цього заходу став керівник МНС Віктор Балога, залучивши до цієї справи і Павла Івановича. Результатом такої співпраці стало медичне обладнання у пологовому відділенні, яке, як кажуть медпрацівники, було потрібне мов повітря.
На базі відділення відтепер є лікувально-діагностичні апарати, які дозволяють діагностувати внутрішньоутробний стан плоду. Апарат УЗД в повному об’ємі дає можливість обстежити і вагітну, і новонародженого; дихальні апарати допомагають здійснювати дихальні рухи недоношеним немовлятам. «Але чи не найважливішим подарунком, - як відмітив завідуючий пологовим відділенням Василь Якубець, - є чотири кювези для недоношених дітей, в яких зберігається такий мікроклімат, як в утробі матері, та транспортний кювез, який допомагає забезпечувати життєдіяльність під час транспортування».
Сертифікат на отримане обладнання передав Павло Балога, який відзначив, що метою цього заходу є полегшення роботи тутешніх лікарів та зменшення випадків смертності немовлят під час народження.
На завершення гості побажали миру, благодаті та любові, мовляв: «Коли буде любов, тоді будуть і діти».
Наразі Іршавщина має нове пологове відділення, нове обладнання та висококваліфікований персонал. Слово залишається за молодими мамами.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити