Із думкою про платників податків

Опубліковано .


«Створення якісної сервісної служби для платників податків є першочерговим завданням під час реформування податкової системи», - відзначила начальник ДПІ в Іршавському районі Світлана Муха, яка разом із усім колективом зустріла гостей.
Спільно із головою ДПС у Закарпатській області Василем Іванчо вона провела урочисте відкриття другого в області сервісного центру для іршавських юридичних і фізичних осіб. Також участь в урочистостях взяли перші керівники району та міста, голова Громадської ради при Закарпатській ОДА Федір Харута, платники податків.
Відтепер на першому поверсі, у приміщенні ДПІ, яке відведено під центр можна отримати довідки, дозвільні документи та податкові консультації, зареєструватися платником податків, подати звітність, ознайомитися із зразками заповнення всіх документів, залишити вхідну кореспонденцію тощо. Тож усі іршавські платники, за твердженням податківців, отримуватимуть послуги на новому якісному рівні.
До речі, минулого тижня перший сервісний центр для обслуговування платників податків відкрили у Берегові, як бачимо другою стала Іршава, згодом аналогічний центр розпочне роботу у Тячеві.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити