Оберігаймо природу!

Опубліковано .

3 квітня у гімназії та ЗОШ №2, а наступного дня у загальноосвітній школі №1 міський голова провів «Зелений урок». Це заняття заплановано у рамках місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки міста Іршави у навчальних закладах міста з метою залучення дітей до охорони довкілля.
Доволі наболілою є тема забруднення та засмічення навколишнього середовища. Застереження екологів, прохання комунальників, майже щоденні заклики педагогів берегти природу, на жаль, поки що не дають бажаного результату. Наші узбіччя, вулиці, парки, сквери, заміські території не стають чистішими. Страшно й подумати, але навпаки, - чи не щодня ситуація погіршується. Ми всі це бачимо, але крізь пальці. Майже всі це робимо, але «лише тепер, бо не має часу підійти до сміттєвого бака».
Відтак, на уроці керманич міста звернувся до учнів із проханням брати активну участь у збереженні довкілля, не смітити та робити зауваження тим, хто чинить безлад, адже ми псуємо вигляд власної домівки. А як справжні патріоти повинні берегти чистоту та затишок, щоб пишатися своїм містом та тими напрацюваннями, які в нас є. Поінформував учнів про головні напрямки роботи в рамках проведення місячника по саночистці міста, про те, що вже встановлено п’ять камер відеоспостереження. Отож є надія, що вдасться зловити місцевих «шкідників». На цю інформацію реакція учнів була неоднозначною: дехто сприйняв спокійно, а дехто замислився, мовляв: «Я ж туди додому ходжу ».
Відмітив гість також ту роботу, яку в міськвиконкомі вдалося виконати за рік. Список, правду кажучи, солідний. Також трошки розповів про плани на майбутнє. Але наголосив на тому, що велика робота – реконструювання стадіону, будівництво берегоукріплення, встановлення дитячих майданчиків – нівелюється, якщо ми не бережемо елементи благоустрою, а канави, береги річок, дитячі площадки потопають у смітті.
Користуючись нагодою Степан Бобик запросив учнів та педколективи до спільної роботи по прибиранню території міста. Тож домовилися зустрітися у п’ятницю на суботнику.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити