Нарада у міськвиконкомі: плани, прохання та сподівання

Опубліковано .


Сьогодні у міськвиконкомі пройшла зустріч із керівниками підприємств і організацій, які розташовані на території міста та представниками іршавських навчальних закладів (ЗОШ №1, ЗОШ№2, гімназія). Темою зборів було, популярне останнім часом, питання про благоустрій та саночистку міста.
Всі присутні отримали аркуш, на якому рекомендовані роботи по прибиранню тієї чи іншої території. В основному це приведення в належний стан прилеглих та територій підприємств, очистка від сміття кюветів уздовж центральних доріг, фарбування огорож тощо.
Зокрема, міський голова звернувся до присутніх із проханням зробити все можливе, щоб до Великодня навести лад у нашому місті та зустріти свята у чистоті.
Із свого боку мер повідомив, що завтра депутати, члени виконавчого комітету, працівники Іршавської міської ради вийдуть на суботник. Також, буквально декількома словами, окреслив плани на найближче майбутнє: реконструкція тротуарів (від пошти до Пам’ятного Хреста по вулиці Шевченка), від залізничного переїзду до СП Сандерс-Іршава ГМбХ (вулиця Гагаріна по обидві сторони), будівництво кругової розв’язки, реконструкція автомобільного мосту, капітальний ремонт декількох вулиць.
Керівники підприємств «зачепили» болюче питання – чи проведуть до Великодня бодай ямковий ремонт у місті? Відповідь була, але не дуже втішна. Новий очільник філії Іршавський райавтодор сказав, що «не має ні грама бітуму». Тож ремонту центральних доріг чекатимемо і далі. А от із бічними вулицями ситуація нібито трошки краща, оскільки, за словами міського голови матеріал для поточного ямкового ремонту доріг є, чекають лише, щоб на окремих вулицях зійшла вода.
Потроху викреслюються виконані пункти із плану заходів по проведенню місячника у місті, але роботи ще надзвичайно багато. Тож прохання до всіх мешканців прибрати власні угіддя та прибудинкову територію.
Лише завдяки порозумінню та спільним зусиллям ми зможемо робити наше місто таким, щоб кожен міг ним пишатися.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити