Місце зустрічі змінити неможна

Опубліковано .


Як і домовлялися, у п’ятницю, 6 квітня почалося масове прибирання. Об 11 годині біля адмінбудівлі міської ради почали збиратися депутати та члени виконкому.
20 хвилин на збори і всі чоловіки поїхали на цвинтар по вул.Білецькій. Протягом трьох годин вдалося вирубати чагарники та старі дерева, які могли пошкодити надмогильні пам’ятники, частково прибрати територію. Щодо кладовища по вулиці Українській, то силами громади Свято-Іллівської церкви тут завершують роботи з благоустрою.
Працівники, а вірніше працівниці міської ради прибирали на узбіччях при в’їзді в Іршаву зі сторони Сільця.
Іршавські гімназисти очищали від сміття кювети вздовж дороги по вул.Білецькій у сторону с.Дубрівка.
Учні загальноосвітньої школи №1 наводили лад на прилеглій та території школи, у сквері біля Пам’яного Хреста та чистили кювет уздовж школи.
Вихованців 2-ї школи розділили: середня ланка трудилася на території школи, а старша у міському парку.
На цьому тижні чергове зібрання трударів – завтра знову депутати та члени виконкому приступають до роботи. Міські освітяни також пообіцяли справитися із поставленими завданнями у першій половині тижня.
Таким чином, оптимістичні плани щодо завершення “великого прибирання” до Пасхи, можливо вдасться втілити в життя.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити