Власними силами для своїх дітей

Опубліковано .


Хороше місце для дитячого майданчика приглянули жителі вулиці Промислової. На березі річки, позаду пожежної частини пустувала галявина. Тутешній житель Михайло Микита запропонував раціональне її використання – зробити дитячу площадку.

Депутат міської ради Степан Матішинець прийняв цю ініціативу та залучився підтримкою міськвиконкому. Завдяки їм та спільним зусиллям Ярослава Кормоша, Сергія Жабка, Віктора Вірага, Ігоря Маргіти, Владислава Романця маленькі жителі цього мікрорайону матимуть можливість гратися на дитячому майданчику, а батькам не буде необхідності вести своє чадо в центр.
Спецтехнікою тут вирівняли місце, зробили заїзд, посадили деревцята, встановили гойдалку, турніки для дорослих та дітей, поставили лавочки і маленькі клумби. У планах на найближче майбутнє: пісочниця, огорожа вздовж річки та освітлення.
Нажаль до Великодня не встигнуть завершити роботи, але головне те, що розпочали, мають бажання працювати і обов’язково берегтимуть, оскільки зробили все своїми руками.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити