Говорили-балакали… й взялися за роботу

Опубліковано .


Цілу зиму у міськвиконкомі планували роботи і готували всякі папери. Відразу як зійшов сніг почали прибирання та санітарну очистку в місті, садили молоді та зрізали старі дерева, ну і таке інше. А ще, із першими проблисками весняного сонця, звернули увагу на жахливий стан доріг, вони у планах на ремонт були, лиш ремонтувати було нічим.
Втім у вівторок, 10 квітня, перша машина із асфальтом проїхалася вул.Українською. Тут трошки залатали ями. Нажаль продовження робіт на всіх вулицях, де є асфальтобетонне покриття, буде лише після Великодня. Тож міськвиконкому залишається лише вибачитись за таку незручність.
Ще одним фактом, який неможливо не помітити є те, що цілий тиждень коїться на транспортному мості та за ним, на тротуарі, в сторону пошти. Нарешті історичну гордість міста, маємо на увазі міст, ремонтують. Ні, це вже не поточний косметичний ремонт, а «капітальний». Місцеві підприємці запропонували проект та фінансову підтримку, а міськвиконком ініціативу підтримав.
Щодо тротуару, то проекти розробили взимку, а як потепліло розпочали працювати. Бруківка за сприяння Павла Балоги та місцевих підприємців, а комунальники рихтують пішохідну зону.
Ось такий порив…Продовження, очевидно, буде. Хотілося б виконати все, що заплановано. Знову зробити місто схожим на будівельний майданчик, як минулого року.

Додати коментар

До уваги коментаторів, на сайті забороняються:

  • Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу чи до захоплення державної влади;
  • заклики до зміни адміністративних меж чи державних кордонів України, порушення порядку, встановленого конституцією України, законодавством України;
  • Розпалювання расової, міжнаціональної та релігійної ворожнечі, поширення завідомо недостовірної, неповної або упередженої інформації;
  • Прямі або дотичні образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, авторів статей та інших учасників ресурсу, в тому числі за національну, етнічну, расову, політичну або релігійну приналежність;
  • Розголошення особистої інформації будь-якої особи без її відома і попереднього дозволу;
  • Вживання нецензурної лексики;
  • Розміщення тексту рекламно-комерційного змісту;

У випадку недотримання вказаних формальних та неформальних правил адміністрація сайту залишає за собою право вилучити повідомлення, яке суперечить правилам.
     

Захисний код
Оновити