Інформує Іршавський РЕМ

Опубліковано .

У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт 23.10.2017 року з 9.00. до 17.00 год буде припинено подачу електроенергії  в селі Собатин.

Включення буде проводитися без попередження.

Іршавський РЕМ

Конкурс "Патріот" між командами загальноосвітніх шкіл району

Опубліковано .

     У Іршавській  ЗОШ № 2 відбувся завершальний етап конкурсу "Патріот" між учнями шкіл району.
   Участь приймали сорок дві шкільні команди. До фіналу після цікавої боротьби потрапило вісім команд : Великораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Доробратівська ЗОШ І-ІІ ст., Климовицька ЗОШ І-ІІ ст., Лисичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Осійська ЗОШ І- ІІІ ст., Малораковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Білківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Пам'ятник жертвам Голодомору в Іршаві

Опубліковано .

     Як і було анонсовано раніше, у Іршаві почали встановлення пам’ятника  жертвам Голодомору
     Напередодні Дня міста, комунальною службою міста було розчищено територію біля церкви в центрі міста, зокрема викорчовано  дерева та прибрано сміття.
   Сьогодні приступили до роботи. Розпочали з монтажу основи для пам’ятника. Роботи планують завершити до кінця жовтня.
 

90 літній ювілей

Опубліковано .

Сьогодні у колі своєї сім’ї відзначає 90 літній ювілей Марія Янівна Баран з Іршави.
Ювілярка гордиться своєю родиною — а це троє дітей, шестеро онуків, 11 правнуків та одна праправнучка.

ДО УВАГИ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ ФУТБОЛУ

Опубліковано .

     У суботу  21.10.2017 р. на центральному стадіоні міста Іршава відбудеться футбольний матч чемпіонату області  між командами ФК «Бужора» м. Іршава – ФК «Вільхівці» с. Вільхівці.
Початок матчу:
      -  юнаки   о 13.00 год;
      -  дорослі о 14.30 год.

Оголошення

Опубліковано .

        У зв'язку з початком будівництва каналізаційної мережі з 19.10.2017 р., рух автотранспорту по вулиці Титова з 6.00 по 20.00 год. щоденно крім суботи та неділі буде обмежено.                             
      Відновлення руху буде після завершення робіт. 

День захисника України

Опубліковано .


Сьогодні в Україні відзначають три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України! Тому сьогодні Іршавські ветерани АТО, спільно з родинами полеглих воїнів разом з керівництвом міста та району поклали квіти до пам'ятника Небесної Сотні та борцям за незалежність. Вшанували хвилиною мовчання всіх тих, кого вже не має з нами. ‌
У актовому залі Іршавської міської ради на ветеранів чекав святковий концерт від вихованців Іршавського районного будинку дитячої творчості та ансамблю "Ільничанка". У вітальному слові міський голова щиро подякував за мирне небо, побажав здоров'я та щастя, подякував Іршавській спілці ветеранів АТО за підтримку та висловив сподівання, що атовці все більше долучатимуться до суспільного життя міста. До вітання долучились також голова районної ради Віктор Симканинець та депутат обласної ради Петро Добромільський. ‌
На завершення для всіх присутніх виступили діти з святковим концертом.

Поважний ювілей

Опубліковано .

       Вже стало традицією, яку постійно підтримує  Іршавська міська рада спільно з районною радою ветеранів – вітати  ветеранів-ювілярів. Будь-який ювілей – це завжди гарна та приємна подія.
Сьогодні 13 жовтня 2017 року свій поважний 95-річний ювілей відзначив житель Іршави  – Маргіта Павло Васильович. До речі найстаріший чоловік Іршави.