Оголошення

Опубліковано .

У зв’язку з початком заміни водопровідної мережі по вулиці Тітова буде припинено водопостачання по місту Іршава  27.03.2018 р. з 8.00 і орієнтовно до 16.00 год. к. ч. Прохання споживачів зробити запас питної води. 

Фестиваль «Таланти багатодітної родини»

Опубліковано .

    В Іршаві провели районний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини». 
   Мета фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини.
  У конкурсі прийняли участь понад 100 учасників, з яких 16 представили Іршавську ОТГ та виступали в таких номінаціях: «Музичне виконання», «Патріотична пісня», «Вокальне мистецтво», «Художнє та авторське виконання», «Хореографія», «Оригінальний жанр», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

   

Семінар з розвитку туризму в Іршаві

Опубліковано .

    21 березня  2018 р. в Іршаві відбувся семінар на тему «Перспективи розвитку туризму в Іршавській ОТГ» організований Закарпатським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування.
     Основна мета – аналіз перспектив розвитку туризму, туристичних можливостей та проектів розвитку територій у Іршавській ОТГ. 
   Відкрив семінар радник із питань регіонального розвитку Закарпатського  ВПУ ЦРМС Микола Сюсько, у своєму виступі він представив головного доповідача семінару, директора Туристичного інформаційного центру Закарпаття -  Олександра Коваля.

Вчора відбулась спільна виїзна нарада депутатів міськради, керівництва міста і первинної медичної ланки з сімейними лікарями.

Опубліковано .

    У зв’язку з реформуванням медичної галузі і створенням ОТГ, Іршавська громада починає працювати над ефективним реформуванням та впорядкуванням потреб сімейної ланки. Під час зустрічі  Головний лікар КЗ «ІЦПМСД» Оксана Іванівна Булеза провела детальне ознайомлення з роботою сімейних лікарів, як проводиться прийом, вакцинація та розповіла про нагальні потреби.
     Іршавське відділення сімейної медицини знаходиться у поліклінічному відділенні районної ради, де орендує кабінети. Шість сімейних лікарів разом з медсестрами працюють у трьох кабінетах, які потребують заміни офісних меблів, медичного обладнання та апаратури.
Під час огляду Іршавської амбулаторії та ФАПів у селах Лоза і Собатино депутати уважно вислухали сімейних лікарів, зафіксували нагальні потреби, зокрема: тест-смужки для глюкометрів, фотометр який видає 8 параметрів крові, 3-х канальний кардіограф, портативний УЗД-апарат,  сумка-укладка сімейного лікаря та сумка-укладка сімейної медсестри, в якій є все необхідне для виїзду на дім.

   

Ще одна каналізаційна мережа в місті Іршава

Опубліковано .

     Днями відбулась чергова зустріч з мешканцями міста, щодо будівництва каналізаційних мереж. Цього разу міський голова разом із  заступником Олександром Куртинцем відвідали вул. Миру та Зелена. 
     На зустріч зібралось близько 20 мешканців, які в ході розмови поділились своїм баченням виходу з ситуації та можливими варіантами будівництва.
    Одностайно прийшли до висновку, що будувати каналізацію необхідно, та навіть готові до певних незручностей, які виникнуть в ході будівництва.
  Аби процес прокладання був максимально непомітним, дійшли згоди, що роботи проводитимуть поетапно із згортанням існуючого шару щебню, прокладанням труб від колодця до колодця і повторним засипанням щебнем для уникнення можливого рознесення бруду. 
    За таким принципом нещодавно було збудовано каналізаційну мережу по вул. Ярова і Тітова. 
  Також нагадаємо, що проведено підготовчі роботи для розпочаття поточного ремонту водопроводу по вул. Тітова.
     Роботи розпочнуться, як тільки дозволять погодні умови.

Заходи з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби

Опубліковано .

     Відповідно до розпорядження голови Закарпатської РДА № 139 від 06.03.2018 р., з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах з 1 квітня до 15 червня 2018 року, призупиняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби, господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, у їх руслах та прибережній смузі.

До уваги користувачів послугами комунальних підприємств міста Іршава

Опубліковано .

Враховуючи пропозиції мешканців міста Іршава, для зручності при оплаті за комунальні послуги повідомляємо банківські реквізити комунальних підприємств міста Іршава для безготівкового розрахунку:

  КП «Тепло Місто»
  
  Україна, 90100 
  Закарпатська область,
  м. Іршава, провулок Шевченка, буд. 3-А
  Р/р 26000878788917
  в АТ «УкрСиббанк» м. Харків 
  МФО 351005 , Код ЄДРПОУ  35443532
  ІПН № 354435307071
  Свідоцтво платника ПДВ № 100075661
  Тел./факс (03144) 2-17-37, 2-13-68
 
          КП по водопостачанню
 
        Україна, 90100 
        Закарпатська область,
        м. Іршава, провулок Шевченка, буд. 3-А
        Р/р 26008068324600
        в АТ «УкрСиббанк»,  МФО 351005, 
        Код ЄДРПОУ  31432129
 
 
       Р/р 26007000565300
       в АТ  «Ощадбанк», МФО 312356
       Код ЄДРПОУ 31432129