Статті

Триває заміна вікон у дитячих садках міста

Опубліковано .

[widgetkit id=148]
Ще 12 листопада ми повідомляли, що розпочалися роботи по заміні вікон і дверей у дитсадку №1. Триває все це досі. До цього садочка вікна завозили частинами і відразу встановлювали. Але останню частину, як малята так і вихователі чекають і до сьогодні. Протягом всього часу роботу дитсадка було призупинено на два дні. Зараз же окрім того, що металопластикові конструкції завезли не всі, то і ті, які вже встановлені не дають очікуваного ефекту збереження тепла, на який всі сподіваються.

Є хліб – солі нема, є сіль – хліба нема

Опубліковано .

[widgetkit id=149]
І так майже завжди. Наразі винятком не стала ситуація із ремонтом одного з автошляхів міста. А саме вулицю Локоти обіцяли відремонтувати у цьому році, що було передбачено Програмою соціально-економічного розвитку. І в певний час були великі сподівання та трошки впевненості в тому, що все ж таки цю вулицю відремонтують. Адже за останні кілька місяців ми неодноразово говорили та повідомляли містян про ті зрушення, які в цій справі були.

Поповнення міського бюджету за рахунок продажу землі

Опубліковано .

4 грудня у актовій залі Іршавської міської ради пройшов перший аукціон із продажу земельної ділянки. Зі слів головного спеціаліста із землевпорядних питань Іршавської міської ради Михайла Рацина, було зареєстровано 7 претендентів на придбання земельної ділянки. Інформація щодо проведення аукціону була опублікована в іршавській районній газеті «Нове життя» від 3 листопада 2012 року, (№81(7642)) та на сайті виконавця за місяць до проведення торгів, як того вимагає законодавство.

Перші зимові клопоти

Опубліковано .

Уже тиждень надворі зимовий місяць, але не зимова погода. Температура знизилася, та хочеться справжньої зими із снігом. Втім сьогоднішній ранок усіх зустрів ожеледицею. Особливих клопотів додалося водіям, котрі не змінили «взуття» своїх автівок на зимове. Тож дорогою спостерігається не надто активний рух транспорту. Щоб добратися до райцентру на роботу замість потрібних 15 хвилин, як зазвичай, знадобилося мінімум 30, оскільки дорога світиться мов скло і дуже слизька.

Не витримало серце

Опубліковано .

Знову обірване життя. Назавжди цей світ покинув Барна Олександр Іванович, колишній директор заводу «Іршавремверстат». Це людина, котра протягом життя виховала цілу плеяду талановитих керівників району, які сміливо можуть назвати його своїм учителем. Під керівництвом Олександра Івановича працювали сотні іршавчан, які згадують його лише добрим словом.

Більше 50 тисяч гривень для онкохворих дітей Іршавщини

Опубліковано .

Добігла кінця благодійна акція «Розтопи своє серце. Допоможемо дітям разом», в рамках якої у районі протягом трьох тижнів проходив збір коштів для онкохворих дітей. Фінальна сума становить 51 579 грн. Гроші поділені на рівні частини між всіма дітьми, яких уразила ця жахлива хвороба. Вчора до РБК було запрошено представників родин хворих дітей, настоятеля Петропавлівського православного храму отця Васілія, представника відділу освіти РДА, директора РБДТ та лічильну комісію у складі, якої Юрій Буряс, Іван Котубей, Олександр Метенько. Саме тут конверти передано батькам особисто в руки і кожна родина отримала 4 689 грн.

На місці зламаної сакури вже новий саджанець

Опубліковано .

[widgetkit id=147]
На минулому тижні в центрі міста зламали сакуру. Це трапилося випадково. Водій наїхав на молоде деревце автівкою. Втім, як ми вже повідомляли він пішов до райвідділу міліції відразу після пригоди. Зізнався і пообіцяв виправити те , що сталося.
У суботу, першого грудня, пан Микола приїхав у місто із молодим саджанцем і посадив його на місце зламаної сакури (біля райвідділу зв’язку).
У житті буває всяке. Від подібного ніхто не застрахований. Але показовим у цій ситуації є те, що людина повелася гідно, щиро пожалкувала і виправила те, що сталося, а не нахабно втекла, чи показала свою невихованість і безвідповідальність.

Іршавська Алея слави поповниться ще одним відомим ім’ям

Опубліковано .

[widgetkit id=146]
Цього року на центральній площі Іршави встановлено Алею Слави. На ній увіковічено імена видатних постатей іршавщини, які у свій час прославляли наш край та нашу державу, як на теренах України, так і за її межами. Це Федір Потушняк, вчений-етнограф, педагог, письменник, поет, філософ; Адальберт Ерделі, відомий закарпатський художник, основоположник Закарпатської школи живопису; Олександр Фединець, знаменитий нейрохірург, професор УжНУ; Михайло Машкін, композитор, художній керівник відомого на всю Україну самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Боржава»; Іван Фірцак-Кротон, відомий цирковий артист, борець-важковаговик, чемпіон Європи у греко-римській боротьбі, визнаний найсильнішою людиною світу ХХ століття. А також двоє Народних артистів України – Степан Гіга та Іван Попович, котрі і зараз славлять наш край.
Але після офіційного відкриття були неодноразові звернення від жителів міста, відвідувачів сайту Іршавської міської ради, про те, що і місто має людей, котрі гідні, аби їхнє ім’я виблискувало на Алеї слави.
Саме тому, на розгляд депутатів та членів виконкому Іршавської міської ради було винесено питання про встановлення пам’ятного знаку на Алеї слави Степану Жупанину, письменнику і педагогу, уродженцю міста Іршави. Депутати надали згоду.
Вашій увазі пропонуємо інформаційну довідку про життєвий і творчий шлях Жупанина Степана Ілліча, іршавчанина, лауреата премії імені Лесі Українки.

Кілька нотаток із сесійного засідання

Опубліковано .

У п’ятницю, 30 листопада, у сесійній залі на спільне засідання зібралися депутати та члени виконкому Іршавської міської ради. На сесії був присутній і голова Іршавської РДА Василь Ковбаско. Приводом для спільних зборів стало питання про «Затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту міста Іршави».