Статті

Нарешті дочекалися. У Собатині латають дорогу.

Опубліковано .

[widgetkit id=96]
Вкотре чіпляємо найболючішу тему – дороги. Та окрім того, що відчутних змін у сторону покращення на автошляхах немає, все ж приводом для розмови є приємна звістка про те, що в Собатині, селі, що у підпорядкуванні Іршавської міської ради, розпочався поточний ямковий ремонт.

Засідання міськвиконкому

Опубліковано .

25 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Іршавської міської ради. Окрім розгляду традиційних питань, що входять у компетенцію міськвиконкому на засіданні розглядали заяви про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності з використанням паркової зони.

Завершилися змагання юного козацтва

Опубліковано .

[widgetkit id=97]
У 2003 році серед вчених Національної академії наук та позашкільними закладами туристського краєзнавчого напряму виникла ідея організації дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З 2009 року ці змагання проходять на Всеукраїнському рівні. Із 18 до 24 липня молоде козацтво гостювало на Закарпатті.

Дороги…

Опубліковано .

Чимало нарікань від водіїв лунає на адресу місцевої влади, щодо незадовільного стану доріг у місті. Втім, при найбільшому бажанні провести ремонт на будь-якій із центральних вулиць, за законодавством міськвиконком не може витратити жодної копійки на покращення їх стану, оскільки ці дорожні артерії знаходяться на балансі Облавтодору.

До уваги жителів Іршави

Опубліковано .

24 липня 2012 року, з 8:00 до 20:00 к.ч. в місті буде припинено подачу води центральним водопостачанням у зв’язку з профілактичними роботами на водозаборі.

Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню

Закарпатці гинуть від ураження електричним струмом

Опубліковано .

Електричний струм природного або техногенного походження є найрозповсюдженішим фактором небезпеки у багатьох сферах діяльності людини. За статистикою щорічно від ураження електрострумом у світі гине близько 50 тисяч людей. Особливо гостро постає ця проблема влітку, коли основним місцем відпочинку є річки та водоймища, в тому числі риболовля, поблизу яких проходять лінії електропередач.

До храмового празника Іршаві подарували грандіозний концерт!

Опубліковано .

[widgetkit id=94]
Престольне свято Первоверховних Апостолів Петра та Павла цьогоріч у Іршаві святкували із розмахом. У неділю, 15 липня, на центральній площі міста ніде було яблуку впасти. Відмітити «празник» приходили не лише іршавчани, а й жителі району та ще й гості з Києва і Донецька, які неподалік відпочивали.

Стартували змагання юних туристів

Опубліковано .

Вчора відбулося офіційне відкриття 41-го чемпіонату серед юніорів із техніки пішохідного туризму. Захід відбувся в урочищі Ставліш, неподалік наметового містечка. На імпровізованій сцені вишикувалося 27 команд (представники 24 областей, Автономної Республіки Крим, Севастополя та Києва).

Святкове богослужіння в Дубрівському монастирі

Опубліковано .

[widgetkit id=93]
Атмосфера добра, спокою та благодаті огортала душу кожного, хто в суботу, 7 червня, побував у Дубрівському жіночому монастирі. Цього дня із самого ранку на подвір’ї збиралися люди: численне духовенство, сотні прихожан, а також безліч дітлахів та молоді. В цей день Христова Церква вшановує пам'ять одного з 12 апостолів святого Іоанна Предтечі, в честь якого і освячено цей монастир.

Вчимося економити. У двох дитсадках встановлено нові електричні плити.

Опубліковано .

Із нестабільними цінами на електроенергію, блакитне паливо, перед органами місцевого самоврядування гостро стоїть питання економії енергоносіїв. Минулий рік пройшов у вивченні та впровадженні енергозберігаючих технологій (встановлення котлів на тверде паливо). Цей рік продовжився такою ж роботою (заміна старих вікон на нові склопакети). А щоб зекономити ще більше у двох дитсадках міста було замінено старі електричні плити на нові економніші.

Іршавщина прийме юних туристів з усієї України

Опубліковано .

11 липня стартує 41-й чемпіонат України серед юніорів із техніки пішохідного туризму. Захід проводиться під патронатом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Організатором виступає Закарпатський центр туризму. Відбір учасників на всеукраїнський конкурс проведено за результатами обласних змагань. Загальна їх кількість – 27 команд, це близько п’ятисот осіб.

Знов Лисичево гуляло, знов на «Гаморі» клепали

Опубліковано .

[widgetkit id=91]
Теплий липневий день. Сонце пекло із самого ранку. В таку погоду манить прозора прохолодна водичка і затінок. Але ні, ще більш манили звуки молота, весела музика і гамір га Гаморі. Цікаво, правда! А приїхавши, виявилося ще цікавіше.
Лисичово всьоме підготувалося до фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора». І підготувалося, треба сказати, добре.

У вас ще немає лічильників води? Тоді ми йдемо до вас.

Опубліковано .

Жарти жартами, а встановлення лічильників, у деяких містах, вже є справою обов'язковою для всіх. І погодьтеся, що вона є ще й потрібною. Не будемо зараз говорити про економію прісної води в світі, хоча і це теж важливо, а звернемо увагу на економію грошей, яка стане помітнішою після того, як буде виконано встановлення лічильників води в нашому місті.