Робота продовжується

Опубліковано .

[widgetkit id=71]
Іршава знову стає будівельним майданчиком. Останнім часом, Слава Богу, куди не глянь усюди будують і ремонтують. Плани, звичайно, грандіозні і намагання втілити їх у життя помітні для перехожих.

Творчо відзвітували

Опубліковано .

[widgetkit id=70]
Сьогоднішній день сповнений радісних усмішок та хорошого настрою. Причиною такого піднесення є звіт Районного будинку дитячої творчості. У цьому царстві талантів та майстерності діти торкаються до прекрасного та творять дива з папером, тканинами, деревом, оволодівають мистецтвом хореографії, художнього слова, вчаться толерантності. Керує цією країною творчості Йолана Мельник, а допомагає їй Віра Глушко. Тож разом із всіма педагогами вони виховують понад 1300 учнів, які займаються у 103 гуртках. На звітний концерт прийшли представники району та мер міста і вручили подяки всім активістам, які завзято приймають участь у громадському житті іршавщини.

Черговий виконком у міській раді

Опубліковано .

Члени виконкому зібралися у залі засідань згідно плану. На зборах було розглянуто більше десятка звичних питань – про надання дозволів на торгівлю, видачу свідоцтв на право власності, приватизацію квартир, клопотання до РДА про надання почесного звання «Мати-героїня» тощо.

В Іршаві зводять пам’ятник героям-чорнобильцям

Опубліковано .

[widgetkit id=69]
Чимало людських життів забирали війни, але у 1986 році українців «убивало повітря» перенасичене радіоактивними елементами йоду, стронцію і цезію. В ніч із 25 на 26 квітня сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув – 8 тон радіоактивного палива фонтаном викинуло у спокійне нічне небо. Зловісні хмари поширилися на північну частину України, Білорусі, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії й інших країн. З того часу щороку вшановують пам'ять тих, хто загинув у Чорнобилі, і висловлюють подяку тим, хто лишився живим і повернувся додому, але привіз із собою цілий букет хвороб: від звичайного бронхіту і до онкології.

На згадку про славний подвиг наших земляків

Опубліковано .

[widgetkit id=68]
24 квітня відбулося відкриття пам’ятної дошки на будинку, в якому знаходилася Залога Іршавської станції Карпатської Січі Збройних сил Карпатської України. Монумент розміщений по вул.Борканюка,12, що в місті Іршава. Ініціатором і водночас виконавцем цієї події став радник відділу державного архіву МЗС України Василь Марущинець, уродженець Великого Раківця.

В Іршаві зацвіли молоді сакури

Опубліковано .

[widgetkit id=67]
Ці унікальної краси дерева прижилися на Закарпатті. Уже майже з півстоліття сакура є візитівкою обласного центру. У ці дні місто буквально потопає у розкішних біло-рожевих шатах японської вишні. Потягом останніх років алеї сакур з’явилися і у Берегові, Виноградові та Хусті. Не стало винятком і наше місто.

Засідання молодіжної ради

Опубліковано .

При міськвиконкомі діє організація молодих, завзятих та активних людей – молодіжна рада. За їх ініціативи та допомоги у місті проводилося чимало різноманітних заходів. На черговому засіданні радівці запропонували розпочати підготовку до 9-го травня та в рамках святкування відвідати інвалідів війни. В ході бесіди вирішили, що не погано було б якби вдалося підготувати продуктові набори для наших ветеранів. Адже  на Великдень було чимало добрих слів від тих, хто отримав у подарунок до свята пасху.
Цей благодійний захід вдалося зробити завдяки зусиллям керівника місії «Блага вість» Івана Бабича, директора Іршавського хлібокомбінату Івана Паньканинця та міськвиконкому.
Нагадаємо, що більше 140 малозабезпечених та багатодітних сімей отримало пасху в Іршаві, і 140 у Собатині.

Перший дитсадок на вимушених канікулах

Опубліковано .

Відповідно до протоколу №3 НПК від 20.04.12. роботу ДНЗ №1 м.Іршава призупинено на 14 календарних днів (із 23.04.2012р.). Інформація надійшла у міськвиконком за підписом голови НПК Мошколи І. та секретаря НПК Шевчук Л.

Там, де панує благодать і добро

Опубліковано .

[widgetkit id=64]
За роботою і буденною метушнею не так часто вдається відвідувати святі місця, але на останньому тижні Великого Посту по щасливилося побувати в Свято-Іоано-Предтеченському жіночому монастирі, що в с.Дубрівка. Будучи тут відчуваєш щось таке, що неможливо передати словами. 

Говорили-балакали… й взялися за роботу

Опубліковано .

[widgetkit id=61]
Цілу зиму у міськвиконкомі планували роботи і готували всякі папери. Відразу як зійшов сніг почали прибирання та санітарну очистку в місті, садили молоді та зрізали старі дерева, ну і таке інше. А ще, із першими проблисками весняного сонця, звернули увагу на жахливий стан доріг, вони у планах на ремонт були, лиш ремонтувати було нічим.

Власними силами для своїх дітей

Опубліковано .

[widgetkit id=62]
Хороше місце для дитячого майданчика приглянули жителі вулиці Промислової. На березі річки, позаду пожежної частини пустувала галявина. Тутешній житель Михайло Микита запропонував раціональне її використання – зробити дитячу площадку.

Є шанс знайти роботу

Опубліковано .

Незважаючи на труднощі, на деяких промислових підприємствах та заводах міста продовжується життя, частково відновлюється виробництво. Маючи значні виробничі потужності і площі, керівники власними силами підтримують підприємства та шукають інвесторів. У зв’язку з відновленням виробництва ПАТ «Іршавський абразивний завод» запрошує на роботу окремі виробничі спеціальності, економіста із збуту та економіста з матеріально-технічного забезпечення. (Телефон 2–17–04).

Добрі справи від добрих людей

Опубліковано .

[widgetkit id=63]
Наприкінці лютого цього року стартувала акція “Допоможемо малозабезпеченим родинам та одиноким пристарілим”. 6 квітня вона досягла свого логічного завершення. Учениці 11 класу загальноосвітньої школи №1 разом із педагогом-організатором Мартою Павлівною Піров та представником міськвиконкому завітали в гості до тих, у кого важке матеріальне становище та кому складно накрити святковий стіл.

Місце зустрічі змінити неможна

Опубліковано .

[widgetkit id=60]
Як і домовлялися, у п’ятницю, 6 квітня почалося масове прибирання. Об 11 годині біля адмінбудівлі міської ради почали збиратися депутати та члени виконкому.

Нарада у міськвиконкомі: плани, прохання та сподівання

Опубліковано .

[widgetkit id=58]
Сьогодні у міськвиконкомі пройшла зустріч із керівниками підприємств і організацій, які розташовані на території міста та представниками іршавських навчальних закладів (ЗОШ №1, ЗОШ№2, гімназія). Темою зборів було, популярне останнім часом, питання про благоустрій та саночистку міста.

Оберігаймо природу!

Опубліковано .

3 квітня у гімназії та ЗОШ №2, а наступного дня у загальноосвітній школі №1 міський голова провів «Зелений урок». Це заняття заплановано у рамках місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки міста Іршави у навчальних закладах міста з метою залучення дітей до охорони довкілля.

Із думкою про платників податків

Опубліковано .

[widgetkit id=59]
«Створення якісної сервісної служби для платників податків є першочерговим завданням під час реформування податкової системи», - відзначила начальник ДПІ в Іршавському районі Світлана Муха, яка разом із усім колективом зустріла гостей.

пологове відділення Іршавської райлікарні обладнано апаратами вартістю більше двох мільйонів гривень

Опубліковано .

[widgetkit id=57]
Лише минулого року наприкінці серпня на базі Іршавської районної лікарні було офіційно відкрито нове пологове відділення, а сьогодні тут презентували найновіше обладнання, вартість якого 2,5 мільйони гривень.

де і як виготовляють елементи благоустрою

Опубліковано .

[widgetkit id=56]
Із минулого року в Іршаві трошки навели лад у скверах, міському парку та на центральній площі міста. Взимку злегка відпочили, а на весні міськвиконком знову взявся до роботи.