У Іршаві зведуть пам’ятник на знак пошани героїв-чорнобильців

Опубліковано .

[widgetkit id=104]

26 квітня цього року, у сквері біля адмінбудівлі райсуду було освячено камінь, на місці якого зведуть пам’ятник героям-чорнобильцям. Автором композиції є Іван Грицакович, а депутат облради Павло Балога допомагав із пошуком коштів.

Іршавщина має нового керівника

Опубліковано .

Згідно розпорядження Президента України № 163/2012-рп, 23 серпня Василя Ковбаска призначено головою Іршавської районної державної адміністрації.

Знову прояви вандалізму

Опубліковано .

Ще не встигла висохнути Свята вода (після освячення) на центральному мості, а місцеві вандали вкотре нагадали про себе.

День Незалежності 2012 в Іршаві увійде в історію

Опубліковано .

[widgetkit id=102]
У суботу, 25 серпня, Іршава відзначала 21-у річницю Незалежності України. У рамках святкування відбулася непересічна подія в історії райцентру – урочисте відкриття єдиної в Закарпатті Алеї Слави.

Четвертокласники першої школи запросили міського голову на зустріч

Опубліковано .

Міський голова спілкувався із вихованцями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Ініціаторами зустрічі стали учні 4-го класу. Задум і бажання познайомитися із мером міста виникло ще наприкінці минулого навчального року.

Позачергове засідання депутатів міськради

Опубліковано .

Депутати міської ради зібралися на 20-ту позачергову сесію 6-го скликання. Вперше за два роки керівництва районом на зібрання народних обранців міської ради завітав голова райдержадміністрації Віктор Феєр.
 

До уваги жителів міста

Опубліковано .

У зв’язку із змінами норм споживання води з 01.09.2012 року просимо звернутися в Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню та водовідведенню із заявою на встановлення лічильників.
До 01.09.2012 року технічні умови на встановлення лічильників видаються безкоштовно.
До 01.09.2012 монтажні роботи засобів обліку води проводяться за рахунок коштів Іршавського КПВ.
                                                                             Начальник Іршавського КПВ Віктор ГелетейДо уваги жителів міста Іршава та с.Собатин, власників або користувачів сільськогосподарської техніки!

Інспекція державного технічного нагляду (Держтехнагляд) просить провести реєстрацію сільськогосподарської техніки згідно вимог чинного законодавства з подальшою перевіркою технічного стану та видачею відповідного протоколу.
У разі відсутності чи втрати первинних документів, які підтверджують законність придбання техніки, реєстрація може бути проведена за рішенням суду.
За більш детальною інформацією звертайтеся в районну інспекцію Держтехнагляду за адресою м.Іршава, вул.Білецька, 9, контактний телефон: 2-14-30 (телефон обласної інспекції в м.Ужгороді 2-87-69 )
                                                                                                                 Інспекція Держтехнагляду

Запитуйте - відповідаємо

Опубліковано .

[widgetkit id=101]
За останній час від жителів міста, дописувачів, відвідувачів офіційного сайту міської ради поступило багато конкретних і злободенних запитань, на які просили дати відповідь, зокрема:

На початку минулого року Іршава отримала відновлений стадіон, але вдосконалення центрального спортмайданчика міста продовжується

Опубліковано .

[widgetkit id=100]
Cилові тренування – запорука гарної фізичної підготовки. Вони користуються величезною популярністю. У великих містах є чимало фітнес-клубів для подібних занять. У Іршаві альтернативою їм стане територія на міському стадіоні відведена для встановлення стаціонарного силового тренажеру, між будівлею трибуни та футбольним майданчиком із штучним покриттям

Вперше в Іршаві пройшло Свято Морозива

Опубліковано .

[widgetkit id=98]
Вже традиційними стали свята для дорослих із вином, биком та розвагами, але вчора у центрі міста відпочинок, концертна програма та інші забави були лише для малечі. Вперше в Іршаві відбулося Свято Морозива. Солодощі для всіх гостей представила торгова марка «Три Ведмеді».

300 тисяч гривень з обласного бюджету на ремонт іршавських дитсадків

Опубліковано .

На адресу міськради надійшов лист за підписом голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги. Зміст його довгоочікуваний та приємний – на третьому пленарному засіданні десятої сесії обласної ради було прийнято рішення по виділення коштів із обласного бюджету на ремонт дитсадків Іршави.